داخلی صفحه بوشهر خبر
 
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
اتحاد میراث گران‌بهای دفاع مقدس است/ لزوم انتقال فرهنگ ایثار
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۸
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: باید یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهدای دفاع مقدس زنده نگه‌داشته شود تا نسل‌های بعدی با ایثار، رشادت‌ها و فداکاری‌های این عزیزان آشنا شوند.
اتحاد میراث گران‌بهای دفاع مقدس است/ لزوم انتقال فرهنگ ایثار
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از مهر، سعید کشمیری در دیدار با خانواده شهید رفیعی نجات و پیشکسوت هشت سال دفاع مقدس سیروس غریبی از کارکنان بازنشسته بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر اظهار داشت: ما همواره قدردان دلاوری‌های کسانی هستیم که با رشادت خود امنیت و ثبات را برای ما به ارمغان آوردند و اجازه ندادند که حتی یک وجب از خاک میهن ما در تصرف دژخیمان باقی بماند.
وی بابیان این‌که شهدا، جانبازان و ایثارگران، جان‌فشانی را تا سر حد کمال به نمایش گذاشته‌اند تصریح کرد: همه ما مدیون ایثارگری‌ها و جان‌فشانی‌های شهدا و ایثارگران در طول هشت سال دفاع مقدس هستیم، زیرابه برکت خون آن‌ها امروز ما در امنیت و آرامش زندگی می‌کنیم.
کشمیری گفت: تجلیل از مقام والای خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه ماست و ما هر کاری انجام بدهیم نمی‌توانیم ذره‌ای از ایثارگری‌های آن‌ها را در هشت سال دفاع مقدس جبران کنیم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: خانواده‌های شهدا و ایثارگران اسوه‌های صبر و مقاومت هستند به همین دلیل امروز الگو گیری آحاد جامعه از آن‌ها برای رسیدن به موفقیت ضروری است.
کشمیری، شهدا را مظهر ایثارگری و خانواده گران‌قدرشان را نماد صبر و استقامت بیان داشت و گفت: شهدا و خانواده معزز آن‌ها خدمت خود را به این انقلاب و مرزوبوم انجام داده‌اند و به شایستگی و سربلندی از تمامی این آزمون‌ها بیرون آمدند و حالا وظیفه ما خدمت به آنان است.
وی تصریح کرد: ملت ایران با تکیه‌بر غیرت مردان وزنانش، به همگان فهماند که راه عزت و پیشرفت را طی می‌کند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه شهدا همیشه زنده هستند و چراغ‌های فروزان و هدایت‌گر جامعه هستند افزود: همدلی و اتحاد یکی از میراث‌های گران‌بهای هشت سال دفاع مقدس است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 220824