داخلی صفحه بوشهر خبر
 
یادواره شهید «احمد ظلی‌نیا» در آبدان برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۳
یادواره شهید «احمد ظلی‌نیا» در امامزاده سید بهزاد واقع در روستای احمدآباد از توابع بخش آبدان با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.
یادواره شهید «احمد ظلی‌نیا» در آبدان برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از مهر، امام‌جمعه دیر در یادواره شهید «احمد ظلی‌نیا» آبروی محله گفت: آن چه که ما داریم از مدیون رشادت‌های رزمندگانی است که عاشقانه جان را در طبق اخلاص نهادند.
حجت‌الاسلام سید علی حسینی ادامه داد: خداوند به مؤمنان بشارت داده که خریدار جان‌های آن‌ها خود خداست و پاداش آن‌ها بهشت است.
وی با اشاره به این‌که شهدا در مکتب امام حسین (ع) عزت آزادگی و جوانمردی درس بزرگی که ما باید آن را بیاموزیم و به دیگران نیز آموزش دهیم بیان داشت: جوانان و نوجوانان ما همانند شهید ظلی‌نیا از مکتب امام حسین (ع) درس فرا گرفتند و اقتدا به حضرت قاسم ابن الحسن کردند و شهید ظلی‌نیا نیز در سن ۱۵ سالگی شربت شهادت نوشید.
امام جمعه دیر به تشییع پیکر شهید حججی اشاره و تصریح کرد: شهید حججی از مکتب امام حسین (ع) درس فرا گرفت و ایشان ۴۰ هفته به مسجد مقدس جمکران می‌رفتند و از امام زمان (عج) شهادت آرزو می‌کرد و سرانجام این شهید بزرگوار به خواسته خود که همان شهادت بود رسید و مردم نیز به خاطر عشق به امام حسین (ع) در تشییع این شهید بزرگوار باشکوه شرکت کردند.
در پایان یکی از مداحان اهل بیت حال و هوای خاصی به این محفل بخشید.
با حضور امام جمعه شهرستان دیر و آبدان، فرمانده سپاه سید الشهدا (ع) شهرستان دیر، بخشدار آبدان فرمانده حوزه مقاومت نجف اشرف آبدان از پدر شهید تجلیل شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 220833
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...