داخلی صفحه اصفهان خبر
 
با شروع سال تحصیلی جدید صورت گرفت
نواخته شدن زنگ مقاومت در مدارس شهرستان اردستان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۱
زنگ مقاومت در مدارس شهرستان اردستان به صدا درآمد.
نواخته شدن زنگ مقاومت در مدارس شهرستان اردستان
 
به گزارش ایثار اصفهان، همزمان با سراسر کشور و با شروع سال تحصیلی جدید با حضور ائمه جمعه، مسئولین شهرستان، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و نیروهای نظامی و انتظامی زنگ مقاومت در مدارس شهرستان اردستان به صدا درآمد و دانش‌آموزان با توکل به خدا سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.
این مراسم به صورت نمادین در مدارس دکتر فاطمی و مدنی اردستان و در شهر زواره در مدرسه بنت‌الهدی صدر و در شهر مهاباد در مدرسه شهید مالکی برگزار شد.
در این مراسم پس از قرائت پیام حجت‌الاسلام شهیدی معاون رئیس جمهور، رئیس و نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید، زنگ مقاومت در اردستان توسط جانباز محترم 50 درصد و برادر شهید رضا هادی طحان، در زواره توسط جانباز محترم 65 درصد و برادر شهید حاج عباس صادقی و در مهاباد توسط جانباز محترم 50 درصد حاج محمد فائضی نواخته شد و این عزیزان به ذکر خاطراتی از دوران دفاع مقدس و ایثار و از خودگذشتگی شهیدان و جانبازان و آزادگان پرداختند.
همچنین علیرضا غیور فرماندار شهرستان اردستان در سخنانی امنیت و آرامش امروز را مدیون دلاورمردی‌ها،رشادت‌ها و از خودگذشتگی دیروز شهدا و ایثارگران برشمردند و عمل به وصایا و توصیه‌های شهدا را وظیفه امروز تک‌تک دانش‌آموزان و افراد جامعه دانست.
انتهای پیام/
کد مطلب: 220870