داخلی صفحه زنجان خبر
 
نماینده ولی فقیه در استان زنجان:
شهادت محسن حججی موجی در کشور ایجاد کرد/ امنیت ایران مثال‌زدنی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۸
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به شهدای مدافع حرم گفت: شهادت محسن حججی موجی در کشور ایجاد کرد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از موج رسا، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه زنجان با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان اظهار کرد: دشمن تبلیغات منفی گسترده را علیه امام حسین(ع) انجام داده بود و آن حضرت برای جلوگیری از این تبلیغات مسموم باید اعتقادات خود را بیان و از خود دفاع می‌کرد.
 
وی ریشه تمامی جنگ‌ها را چهار عامل دانست و افزود: شرارت، خوی توسعه طلبی، ایجاد فساد و تباهی و ظلم و ستم به دیگران ریشه تمامی جنگها بوده که همگی باطل هستند.
 
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به مراسمات عزاداری در ایام محرم و به خصوص یوم العباس ابراز کرد: مردم ارادات ویژه‌ای به قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل(ع) دارند.
 
وی با اشاره به ۹ مهر ماه سالروز همبستگی و همدردی با کودکان و نوجوانان فلسطینی خاطرنشان کرد: کودکان و نوجوانان فلسطینی توسط رژیم کودک کش، جعلی و تروریستی صهیونیستی به شهادت می‌رسند به طوری که کودک در آغوش پدر به شهادت می‌رسد.
 
آیت‌الله خاتمی با اشاره به ۱۲ مهر ماه سالروز هجرت امام(ره) از نجف به پاریس گفت: این روز نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است که از این روز به بعد انقلاب اسلامی شتاب بیشتری برای پیروزی به خود گرفت.
 
وی به ۱۳ مهر ماه سالروز نیروی انتظامی نیز اشاره و بیان کرد: یکی از بزرگترین نعمت‌ها برای انسان امنیت است که خوشبختانه اکنون امنیت مثال زدنی حاکم بوده و استان زنجان نیز از این امنیت برخوردار است.
 
امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی برای برقراری امنیت ۱۳ هزار شهید تقدیم کشور کرده است، اظهار کرد: نیروی انتظامی ۲۲ هزار جانباز تقدیم کشور کرده است.
 
وی با اشاره به توصیه‌های مقام معظم رهبری به مسئولان کشور تصریح کرد: مقام معظم رهبری همیشه توصیه‌های راهگشایی دارند که سیاست‌گذاران، برنامه ریزان و مجریان باید در مسیر این فرمایشات حرکت کنند.
 
آیت‌الله خاتمی افزود: در تمامی توصیه‌های مقام معظم رهبری ما می‌بینیم که ایشان به انقلابی فکر کردن و انقلابی عمل کردن تاکید کرده است.
 
وی با اشاره به شهدای مدافع حرم گفت: در بین این شهدای مدافع حرم فرماندهانی حضور داشتند که نقش مستشاری ایفا می‌کردند، همان افرادی که در دفاع مقدس نیز ۸ سال مجاهدت کردند.
 
امام جمعه زنجان با بیان اینکه شهید حججی نیز با شهادت خود موجی در کشور ایجاد کرد، خاطرنشان کرد: اخلاص، نیت پاک، انجام وظیفه و تکلیف و به موقع عمل کردن پیامهایی است که نسل سوم و چهارم انقلاب باید به آن توجه کنند.
 
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 220871