داخلی صفحه مازندران خبر
 
تجليل از شهدا وظيفه اي همگاني است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۵
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در مراسم عطرافشاني مزار شهدا گفت: تجليل از شهدا وظيفه اي همگاني است
تجليل از شهدا وظيفه اي همگاني است
 

به گزارش ايثارواحد مازندران، عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در مراسم عطرافشاني،غبارروبي و گلباران مزار شهداي ساري كه در سالن فرهنگي آرامگاه ملامجدالدين اين شهر برگزارگرديد طي سخناني گفت: همه ما بايد قدردان خون شهدا و ايثارگران باشيد. وي افزود:تجليل از شهدا، جانبازان و آزادگان دوران هشت سال دفاع مقدس وظيفه اي همگاني است .

رضايي با اشاره به گراميداشت ياد و نام شهدا اظهارداشت: مجد و عظمت شهداي دفاع مقدس براي هميشه در تاريخ ماندگار خواهد ماند.

وي با تأكيد بر زنده نگه داشتن ياد شهدا در جامعه ديني گفت: تعاليم شعائر ديني از طريق برگزاري يادواره هاي شهدا و پاسداشت ارزش هاي ايثار ميسر خواهد بود.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران با اشاره به اينكه شركت در مراسم شهدا يك توفيق است عنوان كرد:حضور مسئولين و مديران دستگاههاي اجرايي استان در عطر افشاني ، غبارروبي و گلباران مزار شهدا بايد پر رنگ باشد.

مدير كل بنياد مازندران در پايان پيام مقام معظم رهبري مد ظله العالي را به مناسبت عطر افشاني مزار شهدا قرائت كرد.

حجت الاسلام جعفري دادستان استان در اين مراسم گفت: شهدا مجاهدان في سبيل ا... هستند و امروز ما وام دار خون شهيدان هستيم و بايد راهشان را ادامه دهيم.

وي افزود: هميشه به ياد شهدا باشيم و در مواقع مشكلات و دشوار يها از آنان استمداد بجوئيم.

پس از اين مراسم ، شركت كنندگان با حضور بر مزار شهدا و شستشوي قبور مطهر و گلباران شهيدان 8 سال دفاع مقدس، يادشان را گرامي داشتند.

گفتني است مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران پيش از اين در مراسم گراميداشت شهيدان معلمي ( در شهرستان جويبار) و در مركز امام علي(ع) از جانبازان قطع نخاعي ديدار كرد.

انتهاي پيام/

کد مطلب: 220904
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...