داخلی صفحه گلستان خبر
 
جانبازی حاصل تلاش و مجاهدت در راه خداست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۲
مدیر کل بنیاد گلستان گفت: جانبازی حاصل تلاش برای کسب رضای الهی و مجاهدت در راه خداست.
جانبازی حاصل تلاش و مجاهدت در راه خداست
 
به گزارش ایثار واحد گلستان ، دوشنبه دهم مهرماه 96 علی اصغر فاضلی مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان بهمراه حسین حقیقی معاون بهداشت و درمان بنیاد استان با جانبازشیمیایی سید علی اصغر میر صالحی دیدار و تجلیل بعمل آوردند.
فاضلی در این دیدار ضمن عیادت و در جریان قرارگرفتن روند درمانی جانباز میر صالحی گفت: جانباز شدن حادثه و اتفاق ناگوار و یا یک تصادف نیست.
وی فزود: خداوند اینگونه مقدر کرده است که عاشقان خویش که از کاروان شهدا جامانده اند را با ایثارگری امتحان نماید و نام جانباز را براین امر مزین ساخته است .
مدیر کل بنیاد گلستان اظهار داشت : جانبازی حاصل تلاش برای کسب رضای الهی و مجاهدت در راه خداست و این نشان افتخار و موهبتی آسمانی و ملکوتی است که مخصوص عاشقان و شیفتگان کوی محبوب می شود که مصداق بی بدیل آن علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع) در واقعه کربلا است .
این مقام مسئول خطاب به این قشر معزز بیان داشت : امتداد راه شهدا و جانبازان یعنی وجود شهدایی مانند حججی و مدافع حرم که با بهره گیری از فرهنگ عاشورایی مکتب سید الشهداء (ع) و رشادت و پایمردی شما در دوران دفاع مقدس ، برای آرمان های انقلاب و اسلام خارج از مرز های سیاسی و جغرافیایی جان خود را فدا می کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 220985
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...