داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رييس بنيادساوه:
شهادت، رها شدن از ماديات است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۷
رييس بنياد ساوه در مراسم گلباران مزار مطهرشهداي امامزاده سيد علي اصغر (ع)به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: شهادت، مرگ در راه ارزش‌هاست و هر شهيد، مشعلي است كه در بلنداي عزت و سرافرازي يك ملت، جاودانه مي‌درخشد.
 
به گزارش ایثار واحد" استان مرکزی "، كريم رسولي افزود:تكريم و تعظيم شهيدان، تلاشي مقدس است در برافراشتن پرچم‌هاي سرخ استقلال و آزادي بشريت، از يوغ ذلت و اسارت و گام بلندي است در راستاي احياي ارزش‌هاي مكتب توحيد و عدالت
وي افزود:هفته دفاع مقدس یادآور خون‏های مقدسی است که در پای شجره طوبای انقلاب اسلامی ریخته شدو فرزندان جبهه و شهادت اطاعت را عبادت می‏بینندو وارثان دفاع مقدس عزت جهاد را با ذلت در خانه نشستن عوض نمی‏کنندو ایستادگی آنها نشستگان تاریخ را به قیام وا می‏دارد و این پیام بزرگ دفاع مقدس است.
اين مقام مسئول افزود:تمام موفقیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف ، مدیون خون پاک شهداء و ایثارگری های جانبازان و رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس است.
رسولي  برنامه هاي اين بنیادرا در جهت تبيين نقش اقتدار ايران در عرصه هاي گوناگون و تقويت خودباوري و توجه نظام فرهنگي به فرهنگ دفاع مقدس عنوان كرد.
ایشان يادآور شد: استفاده بهينه از زمان هاي مناسب براي عرضه فرهنگ دفاع مقدس، بهره گيري از مشاركت هاي عمومي، نهادهاي دولتي و غير دولتي، سوق دادن براي جلب نظر محافل علمي و پژوهشي، توجه خاص به نسل جوان، بهره گيري از تجربيات و درس هاي جنگ تحميلي در ترويج اخلاق و سبك زندگي در توليد برنامه هاي هفته دفاع مقدس در سال جاري باید مورد توجه قرار گیرد.
شرکت‌کنندگان در این آیین معنوی با نثار شاخه‌های گل، و قرائت فاتحه  بار دیگر با آرمان‌های والای شهدای انقلاب و شهدای جنگ تحمیلی  اسلامی تجدید پیمان کردند
این مراسم روز پنجشنبه همزمان با سراسركشور  ،در گلزار شهدای سیدعلی اصغر(ع) باحضورمسئولین وخانواده های شهدا وسائراقشار انجام شد.
شرکت کنندگان با  غبار روبی مزار  مطهر و گلباران مزار مطهر آنان، یاد و خاطره حماسه‌سازی‌ها و ایثارگری‌های شهدای والامقام را گرامی داشتند.
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 221019
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...