داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک:
شهدا رفتند تا اسلام باقی بماند و ما باید راه شهیدان را ادامه دهیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۸
رئيس بنياد اراك گفت: شهدا رفتند تا اسلام باقی بماند و ما باید راه شهیدان را ادامه دهیم .
 
به گزارش ایثار واحد"استان مركزي"،مرتضي انصاريفر در ملاقات با مادر شهيدان لطفعلي نيا گفت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و درس بزرگی به همه ما دادند و  صبر و استقامت مادران شهدا ستودنی است  .
وي بیان داشت: شهادت در بیرون از مرزها برای دفاع از دین و اهل بیت (ع) اراده بسیار قوی می خواهد که فرزندان شما داشتند اگر نبود این دفاع ها معلوم نبود امروز ایران در چه وضعيتي قرار داشت .
رئيس بنياد اظهار داشت : این شهیدان نزد خداوند اجر بسیار عظیمی دارند ، قهرا در این راستا وظیفه بازماندگان و مردم نیز بسیارسنگین تر است ، تکریم این عزیزان از ارزش بسیاری برخوردار است و باعث می شود تا یاد و راه شهدا در جامعه زنده بماند و مورد تاکید قرار گیرد.
وي افزود: هر چه هست و نیست زیر سایه دین است تا می توانید از دین محافظت کنید، دشمن با دین مقابله دارد و اگر با ایران دشمنی می کند بخاطر دین است، دین خاصیت کنترل کننده دارد از هر خیانت و جنایت ، و این را اهل شر نمی خواهند.
انصاريفر گفت: شما خانواده شهدا به این شهادتها افتخار کنید شهدای شما ادامه دهنده راه اهل بیت (ع) هستند ودر راه دفاع از دین از جان گذشته می باشند. ما شهدا را فراموش نمی کنیم و پشتیبان این حرکت ها هستیم و در حق آنها دعا می کنیم.
انصاريفر گفت:جنگ تحميلي موجب تثبيت انقلاب و منجر به شناخت چهره ظالم دولت های مستکبر و شناخت بعد فرهنگی و معنوی کشور ما به ملل آزاده جهان گشت.
وی افزود:امروز  آزاد مردان دنیا از شیوه های انقلاب اسلامی برای دستیابی به پیروزی در برابر مستکبران الگو گيري نموده اند و  تمام حرکت های آزادیخواهی و بیداری های اسلامی امروز دنیا ریشه در انقلاب اسلامی دارد.
انصاريفر درپايان گفت: وجود مبارك خانواده هاي شهدا موحب دلگرمی مسؤلین و نشاط و ترویج روحیه ایثارگری درجامعه میگردد هستند ودیدار با آنها سعادتی بزرگ است و حضور در جمع اين عزيزان یک نورانیتی دارد که انسان از نظر روحی  و جهت تجدید یاد و خاطره این عزیزان به آن نیاز دارد .
گفتنی است ملاقات از مادرشهيدان حسين لطفعليان ومحمد مهرنش صبح دوشنبه مورخ 10 مهر 1396 با حضور رئيس بنياد شهيد و معاونت تعاون در بيمارستان قدس انجام شد.
شهيد حسين لطفعليان متولد يكم ارديبهشت 1328 كه در منطقه رقابيه در تاريخ چهارم فروردين 1361به شهادت رسيد .
شهيد محمد مهرمنش متولد هيجدهم شهريور 1321 كه در منطقه رقابيه در تاريخ دوم فروردين 1361 به شهادت رسيد .
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 221020
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...