داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رييس بنيادساوه:
خون مبارک سيدالشهدا(ع) باعث شد اسلام پایدار بماند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۵
رييس بنيادساوه از برگزاري مراسم روز عاشورا و ورود دسته هاي عزاداري وسلام وارادت به شهدا،در جوار شهداي سيد علي اصغر(ع)خبردادوافزود:در متون دینی یکی از القاب مشهور امام حسین (ع )ثار الله است که احیاگر دین حق است و خون مبارک آن حضرت باعث شد اسلام پایدار بماند.
 
به گزارش ايثارواحد"استان مركزي"، كريم رسولي، با اشاره به اینکه امام حسین ع برای حفظ و حراست اسلام ناب محمدی ص از همه دارائیهایشان گذشتند، خاطر نشان کردند: نهضت عاشورا باید به خوبی برای نسل جوان تبیین شود چرا که امروز آنچه که شهدا را الگو نموده و باید از آن درس گرفت و اقتدا نمود، این است که آنهابه تاسی از امام حسین ع مقام و منصب دنیایی را رها کردند.
وي افزود:آنچه که دشمنان اسلام را مایوس و توطئه شان را برملا کرده است قدرت الهی و برخورداری مسلمانان از سلاح تقوا و ایمان بوده است.
وی افزود: با سلاح ایمان و توکل به خدای متعال، دشمنان هیچگاه به اهداف شیطانی خود نخواهند رسید.
 
رسولي تصریح کرد: ملت غیور ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس، با دست های خالی اما با برخورداری از روحیه جهاد و استقامت مقابل دشمنان ایستادند و به ملت های مسلمان دیگر نشان دادند که در راه دفاع از اسلام هیچگاه کوتاه نمی آیند.
وي با تأکید بر لزوم ترويج فرهنگ ايثاروشهادت اذعان کرد: دشمنان کشور توانایی مقابله با ایران در جنگ نظامی را ندارند و رویکرد امروز آنان فرهنگی و اقتصادی است که باید از تمام ظرفیت‌ها برای مقابله با آنان استفاده کنیم.
وی روحیه شهادت‌طلبی را یکی از مهم‌ترین عوامل پیروزی ایران برجهان استکبار دانست و یادآور شد: حفظ و تقویت این روحیه می‌تواند زیرساخت‌های مقاومتی ایران را در مقابل توطئه‌های دشمنان محکم کند.
انتهاي پيام/
 
 
کد مطلب: 221024
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...