داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
برگزاری یادواره زنان شهیده در شهرستان پاوه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۹
فرمانده سپاه پاوه گفت: دشمنان اسلام امروز بدنبال طراحی نقشه شیطانی دیگری به منظور تجزيه کشور عراق هستند.
برگزاری یادواره زنان شهیده در شهرستان پاوه
 
به گزارش ایثار "واحد کرمانشاه" به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس یادواره زنان شهیده حوزه خدیجه کبری (س) شهرستان پاوه برگزار شد.
در این مراسم که با حضور خانواده های معظم شاهد و ایثارگر برگزار شد،  بهشتی راد فرمانده سپاه این شهرستان در سخنانی برگزاری یادواره به نام شهدا را برای ارج نهادن به خون شهدا و خانواده های آنان دانست و افزود:  ما باید کار های از این دست را کسترش داده تا هم یادی از شهدای گرانقدر شده باشد و هم سبک زندگی شهدا را به جامعه بشناسانیم .
وی سپس با بیان دلاوری های شهدا در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: زنان دوش به دوش مردان در عرصه های مختلف دفاع از آرمان های انقلاب به ویژه جنگ تحمیلی حضور داشته و از نظام و انقلاب پشتیبانی کردند.
بهشتی راد افزود: مادران این مرز و بوم با تاسی از حضرت زینب کبری (س) فرزندان خود را در دفاع از این مملکت فرستادن و فدای این انقلاب کردند.
سرهنگ بهشتي راد با اشاره به ظهور پديده داعش در چند سال اخير خاطر نشان كرد: گروهک تروریستی داعش علیرغم حمایت های استکبار جهانی بحمداله روزهای آخر حیات ننگین خود را سپری می کند و حال دشمنان اسلام سرخورده از این ناکامی بدنبال طراحی نقشه شیطانی دیگری به منظور تجزيه کشور عراق هستند.
وی افزود: دشمن اهداف خاصی را برای تجزيه اين كشور در سر دارد تا بلكه بتوانند يهودي سازي ديگري را در اقليم انجام دهند اما ملت ايران با بصيرت و هوشمندی، اين برنامه ها را دنبال مي كنند.
 سرهنگ بهشتي راد: ما بايد از حاميان اصلي در برگزاري این همه پرسي ، عمق توطئه دشمن را بخوانيم چرا كه براي تفرقه و تجزيه قومی اقدام مي كنند و هدف اصلي آنها هم قطعا مقابله با ایران اسلامی است.
در پایان این مراسم از چند خانواده شهدا و ایثارگر این شهرستان تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 221026
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...