داخلی صفحه مرکزی خبر
 
ريس بنيادساوه:
خاطرات طلايي جانبازان ،ثبت گردد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۶
رييس بنيادساوه درجلسه دیدار باجانباز احمد رستمخاني گفت:تلاش نماییم خاطرات این رسولان انقلاب، به صورت فرهنگ مصور و مکتوب ثبت گردد که به مثابه کلید راه هدایت برای نسل آینده و همه بیداردلان باشد .
 
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی "، كريم رسولي در جلسه دیدار با جانبازان با اشاره به پیشرفت های انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها گفت: به مدد تلاش ایثارگران، امروز ایران اسلامی از لحاظ علمی، تکنولوژی، صنعتی، اقتصادی، سیاسی و دفاعی در جایگاه ممتازی قرار گرفته است.
وی بیان کرد: امنیت و آرامش کنونی سرزمین ما مرهون ایثارگران و رزمندگانی است که دلاورانه ، به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافتند و مردانه در برابر متجاوزان به حریم انقلاب اسلامی ایستادند و صحنه های ماندگاری از ایثار و مقاومت و رشادت بی نظیر و فداکاری در راه دفاع از اسلام را خلق کردند.
وی افزود:ايثارگران با مقاومت دلیرانه خود سبب یاس و نا امیدی دشمنان و موجب سرافرازی و تقویت نظام اسلامی شدند و امروز همه وظیفه داریم با زنده نگه داشتن رشادت ها و صلابت های آنان، با  دیدار از آنها از مقام ارزشمندشان تکریم کنیم.
وي در این دیدار شهادت را نشانه صبر و ایثار ملت در دنیا توصیف کرد و افزود: توفیق دیدار با خانواده های شهداوجانبازان موجب تقویت روحیه خدمت و یادآوری دلیرمردی های فرزندان برومند انقلاب در طول دوران دفاع مقدس است.
وی اضافه کرد: شهدا برای برقراری امنیت و آرامش و دفاع از اسلام جان خویش را در طبق اخلاص قرار دادند تا امروز ایران به الگویی برای تمام آزادیخواهان تبدیل شود.
وي خاطرنشان کرد: ایثار و فداکاری رزمندگان اسلام الگویی برای نسل جوان در دفاع از آرمان‌های اسلامی است و این روحیه رمز موفقیت در کارهاست.
وي گفت: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دید و بازدید از منازل خانواده های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.
وي  سپاس از این عزیزان را وظیفه دانسته و افزود:‌تقدیر امروز از این عزیزان و نیز سایر برنامه هایی که در این راستا در پیش خواهد بود هر چند پاسخگوی بخش کوچکی از ایثار آنها نخواهد بود ،اما  به نمایندگی از تمام کسانی که خود را مدیون ای عزیزان می دانند جایگاه رفیع آنها را ارج نهاده و قدردان زحمات ایشان خواهیم بود.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 221029
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...