داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
پرچم سبز انتظار در امتداد خط سرخ حسینی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۷
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد شهید استان کرمانشاه، دفاع از حق را والاترین اهداف خواند و گفت: وقتی حرف اثر ندارد خون است که جوشش می آورد و موج بیداری ایجاد می کند.
پرچم سبز انتظار در امتداد خط سرخ حسینی است
 
             
 
حجت الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه، به تقارن هفته دفاع مقدس با ماه محرم اشاره کرد و به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: تمام پیام های انسانی و ارزشی دفاع مقدس از ایثار و شهادت، بصیرت، شجاعت، اخوت و صمیمیت از ارزش های الهی عاشورای امام حسین(علیه السلام) نشأت گرفته است.
 
وی با بیان اینکه اقامه نماز، زکات و برپا داشتن امر به معروف و نهی از منکر مهمترین اهداف قیام امام حسین(علیه السلام) بود، افزود: انگیزه رزمندگان ما دفاع از ارزش ها و حفظ کیان اسلامی بود که خود بزرگترین معروف است.
 مدیرکل بنیاد شهید استان کرمانشاه، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما منشأش عاشورا و مقصدش ظهور است.
 وی ابراز کرد: بزرگترین معروف حفظ نظام اسلامی است که میلیون ها انسان شهید شدند تا این انقلاب به ثمر برسد و ارزش ها حاکم شود.
حجت الاسلام عسگری، اضافه کرد: این امر به معروف بزرگ، همان نقش شهیدان در دفاع از اسلام و حقانیت آن و ولایت فقیه و خط سرخ حسینی و عزت و افتخار همه مسلمانان است.
 
وی با بیان اینکه بالاترین اهداف دفاع از حق است، تصریح کرد: وقتی حرف ها اثر ندارد، خون است که اثرگذار است و جوشش می آورد و موج ایجاد می کند.
 
مدیرکل بنیاد شهید استان کرمانشاه، بیان کرد: کاری که شهیدان انجام دادند موج بیداری اسلامی در جهان بود به گونه ای که همه در تأسی از سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) همه دل ها را زنده کرده و صفا و معنویت داده و به یاد خدا انداختند و از طرفی جهان اسلام را بیدار کردند که باید بر سرنوشتشان مسلط باشند.
 
وی ترویج ایثار و شهادت را بهترین امر به معروف و نهی از منکر خواند و خاطرنشان کرد: شهادت بالاترین ایثار است که کسی تمام هستی و جان و مالش را در دفاع از حق فدا می کند.
 
 
کد مطلب: 221074