داخلی صفحه زنجان خبر
 
نمایشگاه عکس رزمندگان دفاع مقدس در شهرستان ماه‌نشان برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۶
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ماه‌نشان به مناسبت هفته دفاع مقدس اقدام به برگزاری نمایشگاه عکسی از صحنه‌های مختلف جبهه‌های جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق عیله جمهوری اسلامی ایران کرد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از ارشاد زنجان، در نمایشگاه فوق، در میان عکس‌های به نمایش در آمده، عکس‌های متنوعی از حضور رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس شهرستان ماه‌نشان در جبهه‌های جنگ به نمایش در آمده است.
 
محسن بهاری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ماه‌نشان، هدف از برگزاری این نمایشگاه را گرامی‌داشت یاد و خاطره رزمندگان هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: از اهداف دیگر این نمایشگاه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
 
 وی با اشاره به فرمایش امام خمینی(ره) که فرموده است:"نگذارید پیش‌کسوتان شهادت و خون در پیچ و خم زندگی روزمره‌ خود به فراموشی سپرده شوند"، خاطرنشان کرد: ما وظیفه داریم در تمام ایام، یاد و خاطره شهدا، جانبازان، آزادگانش، رزمندگان و تمامی ایثارگران را زنده نگه داریم.
 
نوری، فرماندار شهرستان ماه‌نشان نیز در حاشیه بازدید از این نمایشگاه گفت: ما مدیون خون شهدا و حضرت امام خمینی(ره)، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری هستیم.
 
وی ادامه داد: برگزاری این گونه نمایشگاه‌ها در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأثیر به‌سزای دارد.
 
 این نمایشگاه در  مدت ٧ روز هفته دفاع مقدس آماده بازدید علاقه‌مندان بود.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 221086
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...