داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
حجت الاسلام عسگری:
ساماندهی گلزار مطهر شهدا، کسب رضای خداوند را بدنبال دارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۷
برگزاری نشست ساماندهی گلزارهای مطهر شهدای استان کرمانشاه، با حضور مدیرکل و همکاران حوزه های توسعه و تعاون بنیاد کرمانشاه برگزار شد.
ساماندهی گلزار مطهر شهدا، کسب رضای خداوند را بدنبال دارد
 
به گزارش ایثار "واحد کرمانشاه" به به منظور ساماندهی هرچه بهتر گلزار های مطهر شهدای والامقام استان کرمانشاه، نشستی صبح امروز سه شنبه یازدهم مهر ماه 96 با حضور حجت الاسلام عسگری مدیرکل، پی بردی نژاد و عباسی معاونین توسعه و تعاون بنیاد کرمانشاه در دفتر مدیرکل برگزار شد.
در این نشست کاری که همکاران و کارشناسان حوزه های یاد شده نیز حضور داشتند، شرکت کنندگان به بررسی وضعیت چگونگی ساماندهی و میزان پیشرفت  در گلزار های مرکز استان و دیگر شهرستان های تابعه استان پرداختند.مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: گلزارهای شهدا آثار ارزشمند و ماندگاری هستند که تلاش در جهت ساماندهی هر چه بهتر آن می تواند موجب رضایتمندی خانواده های معظم شاهد و ایثارگر شود.

 حجت الاسلام عسگری گفت: گام برداشتن در بهسازی و مناسب سازی این گلزار ها از سوی هرکسی که باشد قابل تقدیر و سپاسگزاری است چرا که این زحمات قدم های ارزشمندی است که در مسیر رضای خدای متعال برداشته شده و از سوی پروردگار عالم نیز بی اجر و مزد نخواهد بود.وی خاطر نشان کرد: از سال 94 به بعد ساماندهی گلزار مطهر شهدا روند بسیار مطلوبی را به خود گرفته چرا که توانستیم با کمترین هزینه بهترین کارها را در این گلزار ها به انجام برسانیم و لذا ادامه این روند می طلبد که با تعامل، همکاری و نظارت بیشتر این امور پیگیری شود.

در ادامه این نشست معاونین و همکاران حوزه های یاد شده ضمن بیان نقطه نظرات خود بر فعال سازی کار گروه ساماندهی، ارتقای رتبه استان، نظارت هر چه بیشتر بر امور گلزارهای استان و همچنین ارسال به موقع گزارش این فعالیت ها به مرکز تأکید شد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 221161