داخلی صفحه مازندران خبر
 
روي آوري به فرهنگ ايثار و شهادت ،ضامن عزت و اقتدار نظام است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۸
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران گفت: روي آوري به فرهنگ ايثار و شهادت ،ضامن عزت و اقتدار نظام است.
روي آوري به فرهنگ ايثار و شهادت ،ضامن عزت و اقتدار نظام است
 
به گزارش ايثارواحد مازندران، عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران روز چهارشنبه دوازدهم مهر ماه طي گفتگويي با بيان اينكه تفكر و انديشه شهدا در جامعه اشاعه پيدا كند گفت: شهدا با درك عميق و درست از زمان و مكان ، در دفاع از ارزش هاي انقلاب اسلامي ، نظام و تعالي فرهنگ ناب محمدي(ص) جانشان را فدا كردند.
رضايي افزود: بايد گفتمان و تفكر شهدا را در جامعه رواج دهيم و از خون پاك شهيدان عزيز به خوبي پاسداري نموده و در جهت زنده نگه داشتن ياد شهدا، انتقال فرهنگ ايثار و شهادت و ادامه راه آنان كوشا باشيم.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران اظهارداشت: جانفشاني و از خود گذشتگي شهدا و ايثارگري جانبازان و آزادگان ، كشور و انقلاب اسلامي را در مقابل تمامي هجمه ها و نقشه هاي شوم دشمنان حفظ كرده است.
رضايي با تأكيد براينكه ترويج فرهنگ ايثار و شهادت وظيفه ذاتي ما است گفت: امروز ما به شهدا و فرهنگ ايثارگري نيازداريم. وي تصريح كرد: شهدا به وعده الهي عمل كردند و به نداي رهبر خود لبيك گفته و با شهامت در مقابل دشمن جنگيدند و سرانجام در راه خدا به شهادت رسيدند.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران راه برون رفت از مشكلات جامعه را روي آوري به فرهنگ ايثار و شهادت دانست و افزود: فرهنگ ايثار و شهادت ضامن آسايش، امنيت ،بقاء ، عزت ، اقتدارنظام ، دوام انقلاب اسلامي و پيشرفت كشور است.
رضايي با بيان اينكه بايد سپاسگزار خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران باشيم اظهارداشت:همه مسئولين بايد از خانواده هاي معزز شهدا، جانبازان و آزادگان تجليل و تكريم كنند و ديدار و عيادت از آنان را فراموش نكنند و مشكلات اين عزيزان را با جديت پيگيري و رسيدگي نمايند.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 221333
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...