داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
برگزاری یادواره ده شهید روستای دوریسان شهرستان پاوه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۲
با حضور خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، یادواره ده شهید روستای دوریسان شهرستان پاوه برگزار شد.
برگزاری یادواره ده شهید روستای دوریسان شهرستان پاوه
 
به گزارش ایثار "واحد کرمانشاه" به همت بنیاد شهرستان پاوه و به منظور پاسداشت یاد و خاطره شهدای روستای دوریسان این شهرستان، یادواره ده شهید گرانقدر این روستا برگزار شد.
 در این مراسم که مسئولین محلی، فرماندهان نظامی و اهالی روستا حضور داشتند،  ایده پور فرماندار  پاوه با اشاره به اهداف و آرمان های بلند شهدا گفت: شهدا تاريخ ساز ترين قشر جامعه اسلامی و ضامن امنيت امروز كشورمان هستند.
ایده پور گفت: شهيدان براي ما عزت، اقتدار و امنيت را به ارمغان آوردند و پاسداشت اين عزيزان عظمت بخشیدن به فداکاری ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس است.
فرماندار پاوه در ادامه نعمت رهبری و شهيدان را دو ركن بقا و ماندگاري انقلاب و نظام برشمرد و اضافه کرد: در كنار اين دو مولفه ارزشمند، حضور مردم در همه صحنه های دفاع از انقلاب نيز نقش بسیار مهمي در اين امر داشت.
ایده پور با اشاره به برگزاري همه پرسي در اقليم كردستان عراق گفت : در اروپا مرزها را از بين مي برند تا انسجام و يكپارچگي آنان بيشتر شود اما در كشورهاي اسلامي بين اقوام و مذاهب ديوار كشيده مي شود ، اين كار در كشورهاي اسلامي موجب مي شود تا بذر نفاق و تفرقه هر چه بيشتر بين مسلمانان پاشيده شود و اين همان برنامه های است كه دشمنان اسلام براي نابودی جهان اسلام طراحی كرده اند.
در ادامه سرهنگ بهشتي راد فرمانده ناحيه سپاه پاوه گفت: خون شيعه وسني در كنار هم در آميخت تا ايران اسلامی مقتدر و عزتمند در جهان بدرخشد و تمام اين ارزش ها به واسطه خون شهيدان و وحدت و همدلي مردم و مسئولان به دست آمده است.
در پايان از خانواده های معظم شهداي دوريسان شهیدان گرانقدر محمدتقی فرامرزی، محمدظاهرفرامرزی، محمدآقايوسفی، ولی محمد كريمی، محمدعلی سبحانی، شمس اله رستمی، عبداله رحيمی، محمدلاو رحيمی، صديق عليمرادی، نعمت اله نقشبندی تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 221368
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...