نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی باخانواده جانباز مرحوم محمدسالاری دیدار کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی باخانواده جانباز مرحوم محمدسالاری دیدار کرد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی باخانواده جانباز مرحوم محمدسالاری دیدار کرد
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امو ایثارگران خراسان جنوبی، با خانواده جانباز محمدسالاری که به تازگی به دیدار حق شتافته بود، دیدار و تفقد بعمل آوردند. 
آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در این دیدار ضمن تسلیت درگذشت جانباز فداکار محمد سالاری، با بیان اینکه این حادثه ها انسان را از حالت غفلت بیرون می آورد، گفت: چه خوب است که فرصت ها را غنیمت بدانیم و از آنها برای گره گشایی از کار مردم استفاده کنیم.
وی اظهارداشت: این خصوصیت گره گشایی از کار مردم که توسط مرحوم سالاری انجام می شد، می تواند در عزم ما برای آینده موثر باشد و ما هم همین کار را انجام دهیم.
برادر جانباز دفاع مقدس مرحوم سالاری نیز در این دیدار به بخشی از خصوصیات این جانباز سرافراز اسلام اشاره کرد و گفت: این مرحوم در جذب افراد قوی بود، با مردم بودن، محبت داشتن از خصوصیات او بود، امید است نسل جدید راه ایشان را ادامه دهند.
وی با بیان اینکه اگر برای کسی گرفتاری پیش می آمد تا حل نمی کرد دست بردار نبود، اظهارداشت: در جلسه روضه و سخنرانی که اسم شهید و ولایت برده نمی شد، مرحوم سالاری ناراحت می شد و می گفت نباید شهدا و ولایت از یاد بروند. 
لازم به ذکر است که «محمد سالاری» از جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس خراسان جنوبی است که در شب عاشورای امسال به یاران شهیدش پیوست.
ضمنا وی جانشین فرمانده گروهان امام موسی کاظم (علیه السلام) لشکر ویژه بود که در عملیات والفجر 9 به درجه جانبازی نائل آمد و پس از جنگ تحمیلی فرماندهی حوزه بسیج شهرهای درح و اسدیه خراسان جنوبی را بر عهده گرفت و پس از اینکه به افتخار بازنشستگی نائل شد، همکاری تنگاتنگی با دفتر پیشکسوتان جهاد و مقاومت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی داشت.
کد مطلب: 221385