اعلام نتایج کمیسیون نقل و انتقال دانشجویان شاهد به دانشگاه ها
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۸
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: کمیسیون نقل و انتقال ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار و نتایج آن به دانشگاه های مقصد اعلام شد.
اعلام نتایج کمیسیون نقل و انتقال دانشجویان شاهد به دانشگاه ها
 
به گزارش «ایثار»، محمد علی فقیه با بیان مطلب فوق گفت: با توجه به آئین نامه نقل و انتقال ویژه خانواده های شاهد و ایثارگر، تقاضای دانشجویان ورودی جدید و قدیم واجد شرایط انتقال (همسر و فرزند شهید، آزادگان، جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزند آنان) ابتدا در کارگروهی متشکل از نمایندگان این اداره کل و وزارتین علوم و بهداشت بررسی شد.
وی ادامه داد: سپس نسبت به آماده سازی آن بر اساس پنج درصد ظرفیت پذیرش دانشگاه ها اقدام و برای بررسی نهایی در کمیسیون یاد شده مطرح و درباره انتقال و یا مهمانی دانشجویان تصمیم گرفته شد.
مدیرکل آموزش بنیاد در پایان یادآور شد: در حال حاضر اسامی تمامی متقاضیانی که با انتقال و یا میهمانی آنان موافقت شده از سوی وزارتین علوم و بهداشت به دانشگاه ها اعلام و دانشجویان شاهد و ایثارگر می توانند برای ثبت نام و انتخاب واحد خود به دانشگاه مقصد مراجعه کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 221391