نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی:
شهید حججی به سبب اخلاص در عمل اسوه شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۶
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی گفت: تنها چیزی که سبب شد تا خداوند شهید گران‌قدر محسن حججی این‌گونه به عزت برساند اخلاص در عمل بود که در دین مبین اسلام بسیار سفارش شده است.
شهید حججی به سبب اخلاص در عمل اسوه شد
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، ظهر امروز حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید مهدی قریشی در مراسم تکریم و تجلیل از یادگاران و پیشکسوتان دفاع مقدس که در محل سالن آمفی‌تئاتر مجمع امام علی(ع) برگزار شد اظهار داشت: هفته دفاع مقدس را گرامی می‌داریم و از خدا می‌خواهیم شهدا که در 8 سال دفاع مقدس جان خود را تقدیم کرده و برای کشور آزادی و عزت آفریدند را قرین رحمت قرار داده با اباعبدالله(ع) محشور کند.
وی با اشاره به فضیلت‌های حضور در جبهه‌های جنگ و جهاد در راه خدا گفت: پروردگار تبارک‌وتعالی به شما بزرگواران توفیق داده که توانسته‌اید در ایام دفاع مقدس با حضور در جبهه‌های جنگ نام خود را در زمره جهادگران راه خدا بنویسید.
قریشی با تأکید بر حفظ توفیقات ناشی از دفاع مقدس و اخلاص هر چه بیشتر در این راه افزود: خداوند در قرآن می‌فرماید که عده‌ای بودند که می‌توانستند به جنگ رفته و در رکاب پیامبر(ص) شمشیر بزنند اما خداوند خود نخواست که این‌گونه شود و این نشان از توفیق حضور در جبهه‌های جنگ و جهاد در راه خدا است.
وی اظهار داشت: تنها چیزی که سبب شد تا خداوند شهید گران‌قدر محسن حججی این‌گونه به عزت برساند اخلاص در عمل بود که در دین مبین اسلام بسیار سفارش شده است.
وی  با اشاره به در پیش بودن پیاده‌روی اربعین حسینی تصریح کرد: اربعین نیز نزدیک است و جا دارد تا دعایی کنیم که همگی توفیق زیارت و شفاعت اباعبدالله(ع) را کسب کنیم.
کد مطلب: 221453