داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
یادواره 137 تن از شهدای گرانقدر شهرستان ثلاث
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۳
سردار عظیمی در این یادواره گفت: برگزاری "یادواره شهدا" گام مؤثری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
یادواره 137 تن از شهدای گرانقدر شهرستان ثلاث
 
به گزارش ایثار "واحد کرمانشاه" به همت بنیاد شهرستان ثلاث و با همکاری سپاه پاسداران، یادواره 137 تن از شهدای گرانقدر این شهرستان با حضور گسترده خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در روز چهارشنبه دواردهم مهر ماه 96 در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
 در این مراسم که ملا احمد شیخی امام جمعه، اکبری فرماندار، ناصری رئیس بنیاد، مسئولین ادارات، فرماندهان نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم حضور داشتند، سردار عظیمی فرمانده قرارگاه نجف اشرف ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: شهدا افتخاری بزرگ برای ایران اسلامی و نظام اسلامی آفریدند و ما وظیفه داریم با بر پایی اینگونه محافل معنوی یاد و خاطره این عزیزان را برای همیشه زنده نگه داریم.
سردار عظیمی با اشاره به اینکه دشمنان قسم خورده نظام، بیکار ننشسته و همیشه در پی ایجاد توطئه و دسیسه علیه این نظام الهی هستند اظهار داشت: امروز در منطقه مانند همیشه رد پای دشمنی استکبار جهانی و نقشه های شوم آنان به خوبی پیداست و اگر دیروز داعش را در منطقه علم کردند، امروز نیز تجزیه کشورهای اسلامی منطقه را در دستور کار خود قرار داده و کلید این توطئه شوم را از کردستان عراق با انجام همه پرسی غیر قانونی خود زده اند.
فرمانده قرارگاه نجف اشرف افزود: ولی به یاری خداوند متعال و با رهبری های عالمانه و بسیارهوشمندانه مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم همیشه در صحنه، این توطئه ها یکی پس از دیگری با شکست و خواری دشمنان انقلاب مواجه شده و هیچگاه به نیات پلید خود دست پیدا نخواهند کرد.
وی در ادامه ضمن با بیان خاطراتی از شهدای والامقام گفت: همه ما مدیون رشادت های بی نظیر شهدا هستیم و لذا برگزاری یادواره هایی از این دست می تواند در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و شناسندن شهدا و ایثارگران به اقشار مختلف جامعه بسیار موثر باشد.
سردار عظیمی در پایان از زحمات بنیاد ثلاث، بخاطر برگزاری این یادواره قدردانی کرد.
 گفتنی است: در پايان این مراسم سردار باباخانی فرمانده سپاه جوانرود به همراه ناصری رئیس بنیاد و تنی چند از فرماندهان سپاه، از دو خانواده ايثارگر تجلی شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 221477