داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
دیدار با دو خانواده شهید و ایثارگر شهرستان روانسر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۷
فرماندار شهرستان روانسر به همراه جمعی از مسئولین محلی با دو خانواده شهید این شهرستان معزز دیدار و دلجویی کرد.
دیدار با دو خانواده شهید و ایثارگر شهرستان روانسر
 
به گزارش ایثار "واحد کرمانشاه" به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی و به منظور تجلیل و سركشي از خانواده های معظم شاهد و ايثارگر این شهرستان حسین ویس مرادی فرماندار به همراه محمدی و قنبری رئیس بنیاد و فرمانده نیروی انتظامی و جمعی دیگر از مسئولین محلی شهرستان روانسر ، با دو خانواده شهید و ایثارگر این شهرستان دیدار کرد.
در این دیدار که روز پنجشنبه سیزدهم مهر ماه 96 انجام شد، فرماندار روانسر در سخنانی از شهدا به عنوان چراغ راه جامعه و سندهای افتخار کشور یاد کرده و گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگر گنج های گران ایران اسلامی هستند که و تقدیر و دلجویی از این عزیزان وظیفه ما مسئولین است.
ویسمرادی در ادامه افزود: شهادت مختص کسانی است که خداوند نظر خاصه و عنایت به این گونه افراد دارد و آنان با رشادت و دلیری های خود و جانفشانی در راه جامعه و آب و خاک خود این موضوع را به اصبات می رسانند.
وی در ادامه اظهار داشت:  درمكتب صبر زينب (سلام ا... عليها) مجاهدت به شكيبايي و صلابت در سرافرازي است، مشق اين عاشقي و مشي اين تعالي ،نشان افتخاري بر سينه تمامي مادارن معزز شهداست در راه پاسداشت و اعتلاي ارزشهاي اسلامي شهيدان بسياري از جان و مال خود گذشتند لذا ديني كه امروزه بر دوش يكايك ملت ايران است ارج نهادن به آرمانهاي شهداست.
در این دیدار از دو خانواده شهید والامقام عزیزمراد انگشتان و عادل ملکی تجلیل شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 221549
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...