داخلی صفحه بوشهر خبر
 
فراخوان «نماز و فضای مجازی» منتشر شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۶
فراخوان استانی نماز با موضوع «نماز و فضای مجازی» ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگر (نخبگان، دانشجویان، طلاب و دانش آموزان) منتشر شد.
فراخوان «نماز و فضای مجازی» منتشر شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، سید محسن موسوی در گفتگو با خبرنگار ایثار با اعلام خبر فوق گفت: شناسایی، ساماندهی، تشویق و ترغیب فعالان فضای مجازی در زمینه‌ی ترویج نماز، تولید و نشر محتواهای فاخر نمازی در فضای مجازی و تولید انبوه و ایجاد بانک محتوای نماز برای استفاده کاربران از اهداف این فراخوان است.
وی افزود: قالب و موضوعات ارسالی باید درزمینه ی آثار نمایشی (پویانمایی، موشن گرافیک، رئال، گیف و..)، طراحی گرافیکی (تابلو، مقاله، پوستر، اینفوگرافی)، استیکر و پادکست‌های صوتی، تولید نرم‌افزارهای تلفن همراه و رایانه‌ای شامل بازی و سرگرمی، فرهنگی و آموزشی و چندرسانه‌ای باشد.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر تصریح کرد: داوطلبان شرکت در این فراخوان می‌توانند تا 20 مهرماه آثار خود را به دبیرخانه ستاد اقامه نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر ارسال نمایند.
وی اضافه کرد: پس از پایان مهلت ارسال، آثار بررسی خواهد شد و نتایج آن در 10 آبان ماه اعلام و به 3 اثر برگزیده در هر زمینه هدایایی اهدا خواهد شد.
موسوی خاطرنشان کرد: جامعه‌ای که به دین و نماز پایبند باشد آسیب‌پذیری کمتری دارد و ما باید سعی کنیم در کنار تحقق شعار سال بحث نماز را در مجموعه کاری پیگیری نماییم و عامل به آن باشیم تا اثربخشی نماز را در کار وزندگی‌مان به‌صورت ملموس احساس کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 221562
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...