داخلی صفحه بوشهر خبر
 
اعزام بیش از 250 نفر از جامعه شاهد و ایثارگر به اردوهای زیارتی و فرهنگی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۵
بیش از 250 نفر از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر استان بوشهر در 6 ماه نخست سال جاری به اردوهای زیارتی، فرهنگی و سیاحتی اعزام‌شده‌اند.
اعزام بیش از 250 نفر از جامعه شاهد و ایثارگر به اردوهای زیارتی و فرهنگی
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری با اعلام خبر فوق اظهار داشت: تاکنون بیش از 115 نفر از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر به اردوی مشهد مقدس اعزام‌شده‌اند و تعداد 70 نفر از این عزیزان نیز تا پایان مهرماه اعزام خواهند شد.
وی افزود: اردوی مشهد مقدس از ابتدای سال جاری هرماه طبق سهمیه ابلاغی از بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز و تا پایان سال صورت می‌پذیرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر ادامه داد: همچنین در فروردین‌ماه تعداد 40 نفر از همسران معزز شهدا و ایثارگران به اردوی مناطق جنگی در استان کرمانشاه اعزام شدند که در این اردو برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی متعددی برای این عزیزان به اجرا درآمد.
وی تصریح کرد: در مردادماه نیز به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی و در شهریورماه به مناسبت هفته دفاع مقدس طی دو مرحله بیش از 100 نفر از جانبازان و آزادگان معزز استان به اردوی فرهنگی و تفریحی سی سخت از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد اعزام شدند.
تشکری اضافه کرد: سفر حج ازجمله سفرهای معنوی است که مورد استقبال فراوان خانواده‌های شاهد و ایثارگر است که به حمدالله با رایزنی‌های خوبی که با بنیاد مرکز صورت گرفت توانستیم تعداد 59 سهمیه حج تمتع برای اعزام خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر را جذب نماییم و این عزیزان به این سفر معنوی و توحیدی اعزام شدند.
وی خاطرنشان کرد: شهدا و ایثارگران با رشادت و جان‌فشانی امنیت ایران اسلامی را تأمین کردند و امروز نوبت ماست که برای سازندگی ایران اسلامی و خدمتگزاری به جامعه هدف تلاش و کوشش روزافزون داشته باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 221585