داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
تجلیل از خانواده خلبان شهید ابوالفضل بیگی نیا در هرسین
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۱
فرماندار هرسین در این دیدار گفت: خانواده های شـــــــهدا الگو و نمونه ایثار و سرمایه جاوید نظام اسلامی هستند.
تجلیل از خانواده خلبان شهید ابوالفضل بیگی نیا در هرسین
 
به گزارش ایثار"واحد کرمانشاه" همزمان با هفته نیروی انتظامی، امیر شاه آبادی  فرماندار  به همراه ادیب رئیس بنیاد، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان هرسین و جمعی از مسئولین ادارات و اعضای شورای اسلامی شهر هرســـــــــین با حانواه معظم شهید ابوالفضل بیگی نیا دیدر و دلجویی شد.
امیر شاه آبادی در ابن دیدار گفت : دیدار و دلجویی از شما خانواده های معظم شــــــــهدا را وظیفه خود و تمامی مسئولین خدمتگزار نظام می داسته و حل مشکلات شما را بعنوان یک رسالت بر خود فرض می دانیم.
فرماندار هرسین تصریح کرد :  خانواده های شـــــــهدا الگو و نمونه ایثار، مقاومت و سرمایه جاوید نظام اسلامی هستند چرا که بهترین داشته ها و دارایی خود را که  فرزندان برومندشان بود در راه تثبیت آرمان های انقلاب گذشتند .
وی افزود : خانواده های معظم شهدا در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از آرمان های امام راحل ( ره ) و دستاوردهای خون شهدا مهمترین نقش را ایفاد می کنند.
در پایان از خانواده شهید گرانقدر ابوالفضل بیگی نیا تجلیل شد.
گفتنی است: این شهید والامقام چندی پیش در سانحه سقوط هلیکوپتر در منطقه شمال غرب به درجه رفیع شهادت نائل و در تاسوعای حسینی پیکر این شهید گرانقدر در زادگاهش شهرستان هرسین به خاک سپرده شد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 221626