داخلی صفحه خوزستان خبر
 
دیدار مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران خوزستان با مدیر عامل پتروشیمی مارون
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۱
مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران خوزستان با مدیر عامل پتروشیمی مارون دیدار و در جلسه شورای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت حضور یافت.
دیدار مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران خوزستان با مدیر عامل پتروشیمی مارون
 
در بازدید مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان از شهرستان ماهشهر، با مهندس موسوی مدیر عامل شرکت پتروشیمی مارون ومعاونان ایشان دیدار و در خصوص جذب و استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران و همچنین اجرای طرح سپاس مذاکره شد. 
در نشست مشترک مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان و مدیران شرکت پتروشیمی مارون که رئیس بنیاد ماهشهر و رییس اداره اشتغال بنیاد خوزستان نیز حضور داشتند، موضوع مساعدت و همکاری در امر برگزاری مراسم تجلیل و بزرگداشت مقام شهدا و ایثارگران مطرح گردید که مقرر شد همکاری لازم بعمل آید.
همچنین جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان ماهشهر به ریاست آقای دکتر قمر فرماندار ، حجت‌الاسلام غبیشاوی امام جمعه، مهندس فرجیان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان، رییس بنیاد ماهشهر، رییس اداره اشتغال بنیاد استان و مهندس کنایی شهردار در محل فرمانداری برگزار شد.
 در این جلسه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان ضمن تاکید بر تشکیل مستمر جلسات شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و اهتمام به پیگیری و جذب و استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران و همچنین اجرای طرح سپاس،  از زحمات مسئولان شهرستان و همکاری و مشارکت آنان قدردانی نمود. 
کد مطلب: 221641
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...