داخلی صفحه اصفهان خبر
 
نخستین یادواره سردار شهید صیادیان و شهدای تدارکات در آران و بیدگل برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۶
نخستین یادواره سردار شهید صیادیان و شهدای تدارکات در آران و بیدگل برگزار شد.
نخستین یادواره سردار شهید صیادیان و شهدای تدارکات در آران و بیدگل برگزار شد
 
به گزارش ایثار اصفهان، نخستین یادواره سردار شهید صیادیان و شهدای تدارکات شهرستان آران و بیدگل به همت بسیج، مؤسسه فرهنگی سردار شهید صیادیان و بنیاد شهید شهرستان و با حضور مسئولان‌، خانواده شهدا، ایثارگران و مردم شهید پرور این شهرستان روز پنجشنبه 13 مهرماه 96 در سالن 9 دی برگزار شد.
حضور خانواده‌های معظم شهدا و خیل عظیم مردم در این مراسم و همزمانی با ایام سوگواری اباعبدالله‌الحسین(ع) و معنویت این ایام، از ویژگی بارز این مراسم بود.
سرهنگ مرتضی فرمانیان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در این مراسم با تسلیت ایام عزاداری سرور شهیدان اباعبدالله(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و آران و بیدگل اظهار داشت: شهدا بهترین افراد و خانواده‌ آن‌ها در هر منطقه سرآمد بوده‌اند و باید تلاش کرد تا رضایت خانواده شهدا حاصل شود.
در پایان این مراسم از کتاب‌های «صیاد فضائل» و «عموحسین فضائل» رونمایی و کتاب «گریه دیوارها» معرفی شد.
لازم به ذکر است شعار این یادواره «انسان‌های گمنام و بی ادعا» بود که این شعار در واقع یادآور شهدای عزیزی است که بدون ادعا و با گمنامی قبل و بعد از عملیات‌ها با تلاش خستگی‌ناپذیر برای تامین مایحتاج رزمندگان از لباس، نان و آب، سلاح و مهمات، پوشاک، حمل و نقل گرفته تا بازسازی تجهیزات و وسایل تلاش می کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 221675