داخلی صفحه زنجان خبر
 
شهدای نیروی انتظامی وفاداری به نظام را در عمل خود نشان دادند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۴
مدیرکل بنیاد استان زنجان به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با زحمتکشان این حوزه در استان دیدار و گفتگو کرد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، مدیرکل به همراه جمعی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان به دیدار با مسئولان نیروی انتظامی و همچنین مسئولان پلیس راهور استان رفته و ضمن تبریک این هفته برای آنان آروزی موفقیت در تک تک ماموریت‌ها را کرد.
علی کاظمی با اشاره به اینکه شهدای نیروی انتظامی کسانی هستند که در تامین امنیت کشور نقش مهمی ایفا کرده‌اند، افزود: افرادی که در نیروی انتظامی مشغول خدمت هستند خدمتگذاری خالصانه برای مردم را در بنای اقدامات خود قرار داده‌اند. از این‌رو مردم به وجود آنان افتخار کرده و تکیه‌گاه محکمی برای خود می‌دانند.
مدیرکل بنیاد استان زنجان ادامه داد: شهدای نیروی انتظامی وفاداری به نظام را در عمل و رفتار خود نشان دادند و این امر بر کسی پوشیده نیست.
وی صبر را یکی از صفات افراد فعال در نیروی انتظامی برشمرده و گفت: این افراد با کار خود نشان می‌دهند که اگر صبر و حوصله را در رفتاهای خود بیشتر داشته باشیم بسیاری از مشکلات به راحتی قابل حل خواهد بود.
کاظمی هفته نیروی انتظامی را فرصتی مناسب برای تجدید پیمان با آرمان‌ها امام راحل و شهدا دانسته و عنوان کرد: این هفته فرصتی مغتنم برای آشنایی با کردار و رفتار شهدای نیروی انتظامی است شهدایی که انسان‌وار زیستن را در عمل خود نشان داده و با روی سفید نزد پروردگار خود رفتند.
در بخشی از این دیدارها مسئولان در ستاد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زنجان، کلانتری 12، 15، قرارگاه پلیس راهور شهرستان و ... زنجان حضور یافتند.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 221718