از کوله بار تجربه گرانسنگ بازنشستگان باید در راستای خدمت به خاندان شهدا و ایثارگران بهره مند شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹
فریبرز نجفی در نشست با بازنشستگان بنیاد گفت: ازنشستگان سرمایه ها و گنجینه های ارزشمندی هستند که از کوله بار تجربه گرانسنگ ایشان باید در راستای خدمت به خاندان شهدا و ایثارگران بهره مند شد.
 
به گزارش "ایثار" چهارمحال و بختیاری: نشست بازنشستگان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری با مدیرکل بنیاد امروز یکشنبه 16 مهر ماه 96 در محل سالن جلسات بنیاد استان برگزار شد.
این همایش با حضور مدیرکل، معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی، رئیس اداره امور کارکنان و همه بازنشستگان استان و با هدف تکریم و تجلیل از این عزیزان برگزار شد.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این نشست اظهار داشت: خدمت در بنیاد شهید خدمت به کسانی است که همه، مدیون ایثارگری و مجاهدت آنها هستند،‌ اقتدار و صلابت امروز ایران اسلامی بخاطر این عزیزان است و دنیا این را فهمیده که نمی تواند در برابر روحیه ایثار و شهادت طلبی و عزم راسخ ملت ایران ایستادگی کرد.
وی افزود؛ بازنشستگان سرمایه ها و گنجینه های ارزشمندی هستند که از کوله بار تجربه گرانسنگ ایشان باید در راستای خدمت به خاندان شهدا و ایثارگران بهره مند شد.
نجفی تصریح کرد؛ اگر امروز چرخ سازمان‌ها می‌چرخد به دلیل آن است که پرسنل قبلی آن سازمان و خدمات سازمانی مختلف را بنیان گذاشته‌اند و با تلاش‌های خود احیاگر ارزش‌های اخلاقی و دینی در آن سازمان بوده‌اند.
نجفی ادامه داد، هر سازمانی وظیفه دارد از بازنشستگان خود قدردانی و آن‌ها را تکریم کند و این قاعده برای بنیاد شهید و امور ایثارگران که بازنشستگانش عموماً فشارهای کاری دهه 60 را متحمل شده‌اند، ویژه است.
وی با اشاره به نقش کانون بازنشستگان گفت: یکی از راه هایی که می تواند بازنشستگان بنیاد را هم چنان به عنوان یک نیروی فعال و پویا در صحنه نگه دارد توجه بیش از پیش مسئولین  کانون به بحث سلامت و نشاط بازنشستگان است که درحقیقت جزیی از نیازهای اولیه این عزیزان است.
در پایان مراسم از همه بازنشستگان با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 221726
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...