داخلی صفحه مازندران خبر
 
نشست هم انديشي رؤساي دانشگاههاي مازندران برگزارشد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۳
نشست هم انديشي رؤساي دانشگاههاي مازندران : شهرهاي بابلسر، بابل و فريدونكنار روز دوشنبه هفدهم مهر ماه با حضور مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران، معاون فرهنگي بنياداستان و رئيس دانشگاه مازندران در سالن اجتماعات اين دانشگاه در بابلسر برگزارگرديد
نشست هم انديشي رؤساي دانشگاههاي مازندران برگزارشد
 
به گزارش ايثارواحد مازندران ،نشست هم انديشي رؤساي دانشگاههاي مازندران : شهرهاي بابلسر، بابل و فريدونكنار روز دوشنبه هفدهم مهر ماه با حضور مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران، معاون فرهنگي بنياداستان و رئيس دانشگاه مازندران در سالن اجتماعات اين دانشگاه در بابلسر برگزارگرديد.
 در اين نشست مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران ضمن بزرگداشت هفته نيروي انتظامي و گرامي داشت ياد و خاطره شهدا بويژه شهداي گرانقدر نيروي انتظامي طي سخناني با بيان اينكه رفع مشكلات آموزشي دانشجويان شاهد و ايثارگر يك ضرورت است گفت:همه ما بايد تلاش كنيم تا مسائل آموزشي و تحصيلي اين عزيزان را شناسايي، پيگيري و تقويت كرده و سپس ارتقاء دهيم.
وي اظهارداشت: با اقدامات به موقع و پيشگيرانه و تعامل سازنده، مي توان دغدغه هاي دانشجويان عزيز شاهد و ايثارگر را در امر تحصيل برطرف كرد.
رضايي با اشاره به اينكه مازندران بيش از 9 هزار و 800 دانشجوي شاهد و ايثارگر دارد گفت:اين تعداد از دانشجويان در 170 دانشگاه در رشته هاي مختلف تحصيلي: كارداني، كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكترا به تحصيل مشغول هستند.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران بر تقويت بنيه علمي و آموزشي، مشاوره تحصيلي به موقع، فعال كردن جلسات ستاد اجرايي شاهد و ايثارگر و اجرا نمودن صورتجلسات، رسيدگي به هنگام به امور تحصيلي آنان،ايجاد برنامه هاي آموزشي هدفمند تأكيد كرد .
در اين جلسه مهمترين موضوعات و محورهاي كليدي مربوط به دانشجويان شاهد و ايثارگر:كمك هزينه تحصيلي،استاد مشاور،كلاس هاي جبراني،ثبت اطلاعات در سامانه سجايا،هسته هاي علمي –پژوهشي، كانون هاي فرهنگي،شناسايي دانشجويان،آگاهي دانشجويان از قوانين تحصيلي ... مورد بحث و بررسي قرارگرفت.
اين نشست به همت بنياد شهيد و امور ايثارگران بابلسر و با هدف بررسي مسائل آموزشي دانشجويان شاهد و ايثارگر، همفكري و تبادل نظر در جهت پيشرفت تحصيلي اين عزيزان برگزارشد.
در اين نشست رئيس ستاد اجرايي شاهد و ايثارگر دانشگاه و رؤساي بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرهاي بابل، بايلسر و فريدونكنار حضورداشتند.
گفتني است مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران پس از آن در مجتمع فرهنگي ايثار از محل برگزاري كميسيون پزشكي بازديد به عمل آورد.
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 221925