داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
برگزاری یادواره سرداران شهید داریوش ریزه وندی، محمود شهبازی و 1280 شهید اسلام آباد غرب
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰
سردار فضلی در این یادواره گفت: مردم غیرتمند استان کرمانشاه، در دوران دفاع مقدس خوش درخشید.
برگزاری یادواره سرداران شهید داریوش ریزه وندی، محمود شهبازی و 1280 شهید اسلام آباد غرب
 
 به گزارش ایثار"واحد کرمانشاه" یادواره کشوری سرداران شهید داریوش ریزه وندی و محمود شهبازی و 1280 شهید شهرستان اسلام آباد غرب، صبح امروز امروز هفدهم مهرماه 96 با حضور پرشور خانواده های معظم شاهد  ایثارگر در سالن انقلاب اسلام آباد برگزار شد.
در این مراسم با شکوه که حجج اسلام مهری و عسگری امام جمعه و مدیرکل بنیاد استان، فرماندار، مسئولین ادارات، فرماندهان نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم حضور داشتند، سردار علی فضلی رئیس راهیان نور کشور در سخنانی به اهداف و آرمان های عاشورا پرداخته و اظهار داشت: اهداف عاشورا در شعور حسینی تبلور یافت و شهدا با شهادتشان به خوبی به آن عمل کردند.
سردار فضلی افزود: شهدای عزیز به امام راحل(ره) اقتدا کرده و عزت، افتخار و اقتدار را برای کشور به ارمغان آوردند.
این یادگار دوران دفاع مقدس امنیت و اقتدار کشور را از برکت خون های شهدا دانسته و اضافه کرد: اگر ما امروز بحمدالله در یک جزیره با ثباتی در این منطقه پرآشوب به سر می بریم حاصل خون های ریخته شده شهدای والامقامی است که ضامن آرامش این کشور شدند.
  وی در ادامه به رشادت های مردم استان کرمانشاه و بویژه شهرستان اسلام اباد غرب اشاره کرده و اظهار داشت: انصافأ استان کرمانشاه در دوران دفاع مقدس خوش درخشید و دلیل آن هم وجود سرداران بزرگی همچون شهیدان والامقام داریوش ریزه وندی و محمود شهبازی است که براستی نمونه ای شایسته از مردان بزرگ این دیار هستند.
گفتنی است: سرداران شهید داریوش ریزه وندی و محمود شهبازی از قهرمانان کشتی استان و کشور بودند که در طول دوران دفاع مقدس حماسه های بی نظیری را برای ایران اسلامی بوجود آورده و در نهایت در راه دفاع از آهداف و آرمان های نظام مقدس اسلامی  به دیدار معبود شتافته و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
 
در پایان این مراسم از خانواده های معظم شهیدان گرانقدر داریوش ریزه وندی و محمود شهبازی و شهید مدافع حرم خیراله احمدی فرد تجلیل شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 221953
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...