​مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران خبر داد؛
انعقاد تفاهم‌نامه با انجمن حمایت از بیماران دیابتی در آینده‌ای نزدیک
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۴
مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران از انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با انجمن حمایت از بیماران دیابتی در آینده‌ای نزدیک توسط این بنیاد خبر داد.
انعقاد تفاهم‌نامه با انجمن حمایت از بیماران دیابتی در آینده‌ای نزدیک
 
به گزارش «ایثار» نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران ضمن گرامیداشت ایام و تهنیت هفته ناجا اظهار داشت: دغدغه‌ای که در همه حال پیگیران هستیم بهبود هر چه بیشتر ارائه خدمات‌دهی به جامعه هدف این اداره کل است تا نیازها و مشکلات این افراد رفع‌ورجوع شود.

وی افزود: در کنار برنامه‌های ابلاغی از سوی سازمان و توجه ویژه به اجرای کمی و کیفی این برنامه‌ها در بالاترین میزان درصددیم  اقدامات متنوع دیگری را برای بهبود هر چه بیشتر خدمات‌دهی به خانواده شهدا و ایثارگران را فراهم کنیم و در این مسیر تعداد از مجموعه‌های اجرایی و خدماتی و همچنین نهادهای مردمی و ... نیز گفتگو کرده و همچنان نیز ادامه خواهیم داد.

 نصیری تصریح کرد: گفتگو و هماهنگی‌هایی با مجموعه بهزیستی و همچنین شکور امیدی رئیس و بنیان‌گذار انجمن خیریه حمایت از بیماران دیابتی کل کشور نیز داشته‌ایم که در این رابطه پیگیر هستیم تا بتوانیم تفاهم‌نامه‌ای در جهت ارائه خدمات مرتبط با دیابت به خانواده شهدا و ایثارگران ارائه شود.

 مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران در خاتمه متذکر شد: گفتنی است با توجه به شرایط گفتگو در این خصوص به جهت میزان وجود دیابت و همچنین کهولت سن خانواده شهدا و ایثارگران و لزوم غربالگری ایثارگران و جانبازان تحت مدیریت بنیاد شهید اداره کل امیدواریم به‌زودی و در آینده نزدیک تفاهم‌نامه‌ای در خصوص ارائه خدمات مرتبط با دیابت  با مجموعه انجمن حمایت از بیماران دیابتی را منعقد کنیم تا رشد مطلوبی در حوزه خدمات درمانی و بهداشتی به جامعه هدف داشته باشیم.
کد مطلب: 221967
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...