با حضور معاون تعاون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران
سومین کارگروه اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۵
سومین کارگروه اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری با حضور معاون تعاون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران برگزار شد.
سومین کارگروه اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران  شهرستان ری برگزار شد
 
به گزارش «ایثار » :سومین گارگروه اشتفال و کار افرینی شهرستان ری با حضور رییس ، معاونین و جمعی از کارشناسان حوزه اشتغال و کار آفرینی بنیاد ری ومسئولانی از  اداره اصناف ، سازمان فنی و حرفه ای ، اداره صنعت ومعدن و تجارت ، اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، موسسه کاریابی تلاشگران ری  ، معاون تعاون و رییس اداره اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این جلسه هر کدام از اضران و مسئولان نفطه نظرات ، پیشنهاد ها و راهکارهای خود  را برای جذب ایثارگران در دستگاههای دولتی و بخش های خصوصی مطرح کردند.

همچنین در این جلسه حسین نصراله  معاون مدیر کل ورییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران ری با توجه به اهمیت حوزه اشتغال در بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان کرد  : توان جذب همه ایثارگران در دستگاههای دولتی وجود ندارد و لذا باید همگی تلاش کنیم تا در این خصوص ، راههای بکارگیری آنها را در شهرستان و کارگاههای بخش خصوصی را عملیاتی کنیم .

وی گفت : راهکارهای خوبی برای حمایت از کارگاههایی که ایثارگران را جذب کنند در دستورالعملها برای تشویق بخش خصوصی در زمینه جذب ایثارگران داریم که قابلیت اجرایی و عملیاتی شدن را دارد ودر این مسیرکوتاهی نخواهیم کرد .

نصراله در پایان همچنین از حاضران در جلسه خواستند تلاش مضاعف کنند تا اینکه بتوانیم تا پایان سال به هر میزان که امکان دارد از ایثارگران در بخش های خصوصی با حقوق مکفی و بیمه درمانی بکار گرفته شوند.  ضمن اینکه نباید از آموزش های تخصصی که در قالب فنی و حرفه ای ارائه می گردد غافل شد .  

گفتنی است در این جلسه  تبادل نظر مسئولان شرکت کننده در جلسه موارد بسیار خوبی به تصویب رسید که امید است در راستای اجرای ان  در  جهت ایجاد اشتغال برای جامعه ایثارگری  زیر ساخت هایرخوبی مهیا شود .
کد مطلب: 222009