داخلی صفحه مازندران خبر
 
حفظ كرامت و عزت ايثارگران يك ضرورت است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۱
مدير كل بنياد مازندران پس از ملاقات عمومي با ايثارگران گفت: حفظ كرامت و عزت ايثارگران يك ضرورت است
حفظ كرامت و عزت ايثارگران يك ضرورت است
 
به گزارش ايثارواحد مازندران،به منظور بهره مندي بهتر و مطلوب ايثارگران از دريافت خدمات و حل مشكل به موقع و تسريع در كار، ملاقات عمومي روز سه شنبه هجدهم مهر ماه با مراجعه حضوري خانواده هاي معظم شهدا، جانبازان و آزادگان استان در دفتر مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران برگزار گرديد.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران پس از ملاقات عمومي گفت:وظيفه ما در قبال ايثارگران، ارائه خدمات به موقع ، پاسخ درست و قانع كننده به نيازهاي اساسي آنان در حوزه هاي خدماتي است.
رضايي افزود: همه ما مديون شهدا ، جانبازان و آزادگان هستيم و هرچه داريم از جانفشاني و ايثارگري آنان و استقامت خانواده هاي گرانقدر اين عزيزان است.
وي تصريح كرد: همه مسئولين بايد تلاش كنند تا روحيه و انگيزه خدمتگزاري به خانواده هاي عزيز شهدا و ايثارگران در وجود آنان بيشتر شود و اين توفيق را براي خود يك افتخار بدانند.
مدير كل بنياد مازندران اظهارداشت: حل مشكلات ايثارگران وظيفه همه مسئولين است و با سعي و كوشش و همت مضاعف ،در جهت گره گشايي مسائل خانواده هاي معظم شهدا، جانبازان و آزادگان پيشقدم باشيم.
رضايي با بيان اينكه هدف بنياد، رضايت ايثارگران است گفت: در حين خدمت رساني به ايثارگران ، كرامت انساني و عزت اين عزيزان نيز حفظ شود.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران در خصوص اشتغال فرزندان شاهد و ايثارگر اظهارداشت: مسئله اشتغال اين عزيزان از دغدغه هاي بنياد است و در اين راستا در تلاش هستيم تا زمينه جذب ايين عزيزان در دستگاهها(از طريق ايجاد تعامل ، استفاده ازظرفيت هاي استاني و...) محقق گردد.
بررسي تقاضا و درخواست هاي ايثارگران در حوزه هاي اشتغال ايثارگران، امور درماني، وام مسكن ... از موضوعاتي بوده كه در ملاقات عمومي امروز از سوي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران مورد پيگيري و رسيدگي قرار گرفته است.
گفتني است در ملاقات عمومي امروز، مشكلات بيش از 110 از  تن از ايثارگران عزيز مازندراني مورد رسيدگي قرارگرفت.
بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران بطور هماهنگ با استانداري ، روزهاي سه شنبه هر هفته، اقدام به برگزاري ملاقات عمومي در بنياد ستاد استان و بنيادهاي تابعه مي كند.
استان لاله خيز مازندران ده هزار و 400 شهيد تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرد.
انتهاي پيام/ 
 
 
کد مطلب: 222028
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...