برگزاری یادواره سرداران و 1280 شهید اسلام آباد غرب
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳
یادواره سرداران شهید داریوش ریزه وندی، محمود شهبازی و 1280 شهید اسلام آباد غرب برگزار شد.
برگزاری یادواره سرداران و 1280 شهید اسلام آباد غرب
 
به گزارش «ایثار»، یادواره کشوری سرداران شهید داریوش ریزه وندی و محمود شهبازی و 1280 شهید شهرستان اسلام آباد غرب، صبح دوشنبه هفدهم مهرماه 96 با حضور پرشور خانواده های معظم شاهد ایثارگر در سالن انقلاب اسلام آباد برگزار شد.
در این مراسم باشکوه که حجج اسلام مهری و عسگری امام جمعه و مدیرکل بنیاد استان، فرماندار، مسئولین ادارات، فرماندهان نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم حضور داشتند، سردار علی فضلی رییس راهیان نور کشور در سخنانی به اهداف و آرمان های عاشورا پرداخته و اظهار داشت: اهداف عاشورا در شعور حسینی تبلور یافت و شهدا با شهادتشان به خوبی به آن عمل کردند.
سردار فضلی افزود: شهدای عزیز به امام راحل(ره) اقتدا کرده و عزت، افتخار و اقتدار را برای کشور به ارمغان آوردند.
وی در ادامه به رشادت های مردم استان کرمانشاه و به ویژه شهرستان اسلام اباد غرب اشاره کرده و اظهار داشت: انصافأ استان کرمانشاه در دوران دفاع مقدس خوش درخشید و دلیل آن هم وجود سرداران بزرگی همچون شهیدان والامقام داریوش ریزه وندی و محمود شهبازی است که براستی نمونه ای شایسته از مردان بزرگ این دیار هستند.
گفتنی است، سرداران شهید داریوش ریزه وندی و محمود شهبازی از قهرمانان کشتی استان و کشور بودند که در طول دوران دفاع مقدس حماسه های بی نظیری را برای ایران اسلامی بوجود آورده و در نهایت در راه دفاع از آهداف و آرمان های نظام مقدس اسلامی به دیدار معبود شتافته و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 222064
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...