ورزش و اخلاق دو رکن اساسی برای خدمت به ایثارگران است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰
مدیرکل بنیاد البرز ورزش و اخلاق را دو رکن اساسی در راستای خدمت به ایثارگران دانست و گفت: خدمت به ایثارگران در هر جایگاهی عبادت است.
ورزش و اخلاق دو رکن اساسی برای خدمت به ایثارگران است
 
به گزارش «ایثار»، مسابقات تنیس روی میز دستگاه‌های اجرایی استان البرز در بخش بانوان با شرکت 23 نفر در قالب 7 تیم به میزبانی سالن شهید مطهری در کرج برگزار شد که در این مسابقات تیم تنیس روی میز خواهران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز پس از آبفا به مقام نایب‌قهرمانی این مسابقات دست‌ یافت.
ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پیامی ضمن تبریک کسب این مقام به‌تمامی خادمان شهدا، ورزش و اخلاق را دو رکن اساسی در راستای خدمت به ایثارگران دانست و گفت: خدمت به ایثارگران در هر جایگاهی عبادت است و ورزش و تندرستی سبب خواهد شد تا باروحیه‌ مضاعف به جامعه‌ ایثارگری خدمت کنیم.
وی افزود: خدمت خالصانه و گره‌گشایی از مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران سبب خواهد شد تا دعای خیر این عزیزان در هر مسیری پشتوانه و محرک خوبی برای موفقیت در عرصه‌های مختلف باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان خاطرنشان ساخت: کسب عنوان نایب‌قهرمانی تیم سرافراز تنیس روی میز بانوان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز مایه‌ مباهات و افتخار این‌جانب و تمامی خادمان شهدا در استان البرز شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 222071
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...