مدیرکل بنیاد شهیدوامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد:
تکریم و پاسداشت جامعه ایثارگری اولویت کار در بنیاد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۰
مدیر کل بنیادشهید وامورایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمدگفت: تکریم و پاسداشت جامعه ایثارگری اولویت کار در بنیاد است.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ، سید منصور موسوی  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد صبح امروز به همراه معاونان ،رئیس اداره مددکاری وریس اداره بنیاد شهرستان بویراحمد در دیدار با خانواده های معظم شهدا وایثارگران بخشهای لوداب ومارگون ازتوابع شهرستان بویراحمد به تکریم و پاسداشت مقام خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان و آزادگان تاکید کردوگفت:بنیاد شهید وامورایثارگران به‌عنوان عالی‌ترین نهاد در امر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمات‌رسانی به ایثارگران با توجه به وضعیت فرهنگی جامعه، تنوع مصادیق ایثارگری و نیازهای جامعه هدف همواره با چالش‌های جدی معنوی و مادی مواجه است.
پیر شدن جامعه ایثارگران دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی، رشد و گسترش نیازهای درمانی و معیشتی آنان، فشردگی حضور فرزندان شهدا و جانبازان در نوبت ورود به بازار کار، توسعه جامعه آماری ایثارگران با ظهور و توسعه میدانی عرصه مقاومت همه اتفاقاتی است که تدبیر ویژه‌ای را برای درک شرایط و پاسخگویی در بنیاد می‌طلبد.

موسوی تصریح کرد: دیدارها مدیران ارشد استان وشهرستان ها سبب می شود تا فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش این فداکاری ها همیشه تازه بماند. 
مدیرکل بنیاد شهید خدمت به ایثارگران و جانبازان را عزتی بزرگ دانست و گفت: ما افتخار می‌کنیم که خدمت به این قشر ارزشمند و عزیز نصیبمان شده است؛ نباید هدفمان گذرا و به خاطر پست و مقام باشد. خدمت به این جامعه که امام(ره) آنان را فرزندان خود می‌دانست، توفیقی الهی است ان هم در فضل نهادها.

وی اظهار کرد: بنیاد شهید ودستگاه های اجرایی  خانه ایثارگران است، جامعه هدف باید احساس اعتماد و آرامش را در آنجا داشته باشند، اگر این احساس از بین رفته است، باید سعی کنیم آن را دوباره برگردانیم. با حوصله و صبر به ایثارگران و خانواده‌های آنان خدمت کنیم تا آنان نیز به ما اعتماد کنند.
وی با تأکید بر این که اکثر جامعه ایثارگری استان هیچ چشم‌داشتی ندارند، بیان کرد: اکثریت جامعه هدف بنیاد شهید از نبودها و عدم امکانات ناراحت نیستند بلکه معتقدند که اگر چیزی هست، برای همه باشد و اگر نیست، برای همه نباشد.
مدیرکل  بنیاد شهید و امور ایثارگران تبعیض را اصلی‌ترین دغدغه جامعه ایثارگری عنوان کرد و گفت: جامعه ایثارگری ما از تبعیض ناراحت است؛ نباید اجازه دهیم تبعیضی وجود داشته باشد.
پایان پیام
 
کد مطلب: 222074
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...