داخلی صفحه همدان خبر
 
دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران در شهرستان نهاوند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۲
در این دیدارها امام جمعه ی نهاوند گفت : تجلیل و تبجیل از خانواده‌های شهدا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه‌داشتن یاد شهدای تداوم حرکت انقلاب است .
دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران در شهرستان نهاوند
 
به گزارش بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان نهاوند ، روز دوشنبه 17 مهر ماه با حضور خزایی ریاست بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان ،حاج آقا مغیثی امام جمعه ی ،جناب سرهنگ کریمی فرماندهی سپاه ناحیه،جناب سرهنگ ملکی فرماندهی محترم نیروی انتظامی نهاوند به همراه هیات همراه ایشان  به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی از خانواده های معظم شهدا ی انتظامی شهرستان به تعداد پنج خانواده(شهیدان گرانقدر قیطاسی،زرینی،کیانی،سیف و یزدانی ) دیدار و دلجویی بعمل آوردند.
در این دیدار ها ابتدا امام جمعه ی ضمن تسلیت ایام محرم وصفر و گرامیداشت هفته ی نیروی انتظامی افزودند دیدار با خانواده شهدا یکی از بهترین روش‌ها برای زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و آشنایی بیشتر با روش و منش این عزیزان است. وی در ادامه تصریح کرد: تجلیل و تبجیل از خانواده‌های شهدا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه‌داشتن یاد شهدای تداوم حرکت انقلاب است چرا که به برکت شهدا و خانواده‌های شهدا امروز ایران اسلامی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بر قلل رفیع و منیع افتخار ایستاده است.
در ادامه آقای خزایی ریاست بنیاد شهیدو امورایثارگران شهرستان نهاوند ضمن تسلیت ایام محرم وصفر و گرامیداشت هفته ی نیروی انتظامی افزودند خانواده شهدا آبروی نظام هستند و این را همیشه ثابت کردند که در صحنه حضور دارند. وی افزود: مشکلات کشور با همت و تلاش مسئولان و دعای خانواده شهدا رفع خواهد شد. ایشان در پایان سخنان خود اظهار داشتند مسئولان نظام اسلامی باید فرصت خدمتگزاری خود را مدیون خون شهدا بدانند.
کد مطلب: 222082