تقدیم 763 شهید برای دفاع از کیان اسلامی افتخار عشایر در آذربایجان غربی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۲
ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: عشایر این استان 763 شهید برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیم کرده اند که این امر نشان دهنده پایبندی این قشر به آرمان های این نظام مقدس است.
تقدیم 763 شهید برای دفاع از کیان اسلامی افتخار عشایر در آذربایجان غربی است
 
سردار ناصر اصلانی روز سه شنبه در نشست فرماندهان انتظامی استان با سران عشایر آذربایجان غربی افزود: تعداد شهدای عشایر در دفاع از کیان اسلامی بیش از 10 هزار نفر در کشور است که نشان می دهد این قشر سهم بسزایی در مقابله با هجمه های دشمنان به کشور داشته اند.
وی اضافه کرد: یکپارچگی و همدلی مردم از مهمترین عوامل پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می رود و همه نقشه های دشمنان اسلام و ایران را در چهار دهه اخیر نقش برآب کرده است.
وی اظهار کرد: اگر امروز آسایش ، آرامشی و امنیت پایدار در جامعه حاکم است بیانگر زحمات فراوانی است که در این عرصه توسط نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی و خود مردم کشیده شده است . 
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی بیان کرد: پلیس در این استان برای دفاع از حریم امنیت مردم با همه توان وارد شده و مقابله با مجرمان و اجرای اقدامات پیشگیرانه در راستای کاهش جرم از جمله برنامه های مهم پلیس در این راستاست.
سردار اصلانی گفت: امنیت یک موهبت الهی است که باید قدر این امنیت موجود در استان را بدانیم و با همه توان در راستای ارتقای آن بکوشیم.
سران عشایر نیز در این جلسه از زحمات نیروی انتظامی در برقراری امنیت در این استان قدردانی کردند.
به گزارش ایرنا، هفته نیروی انتظامی از جمعه هفته گذشته آغاز شده و تا پنجشنبه هفته بعد ادامه دارد.
کد مطلب: 222095