جانبازان تجسم عینی ایثار و مردانگی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۹
مدیرکل بنیاد البرز جانبازان را تجسم عینی ایثار، مردانگی و از خود گذشتگی دانست و گفت: جانبازان از تمامی دل‌بستگی‌های زندگی دست کشیدند و با سلاح ایمان به ستیز با دشمنان اسلام پرداختند.
جانبازان تجسم عینی ایثار و مردانگی هستند
 
بخ گزارش «ایثار»، پیکر پاک یادگار هشت سال دفاع مقدس جانباز 70 درصد شهید «محرمعلی بیگ وردی » از مسجد جامع فاز 4 با حضور مسئولین، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و امت شهیدپرور استان البرز تشییع شد.
ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در حاشیه‌ این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تسلیت به خانواده‌ی معزای این شهید گران‌قدر، جانبازان را تجسم عینی ایثار، مردانگی و از خود گذشتگی دانست و گفت: جانبازان از تمامی دل‌بستگی‌های زندگی دست کشیدند و با سلاح ایمان و معنویت به ستیز با دشمنان اسلام و دفاع از اهداف و ارزش‌های متعالی اسلام پرداختند.
وی افزود: جانبازان به تعبیر مقام معظم رهبری شهیدان زنده هستند که با از جان‌ گذشتگی از حریم آب‌ و خاک خود دفاع کرده و سبب تثبیت نظام اسلامی در کشور شدند و ما امروز وظیفه‌ داریم یاد و خاطر و شیوه‌ زندگانی این بزرگ‌مردان عاشق را در بین نسل جوان زنده نگه‌داریم.
شایان‌ ذکر است مراسم بزرگداشت این شهید والامقام پنج‌شنبه 20 مهرماه از ساعت 15 در مسجد جامع فاز 4 برگزار می شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 222137
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...