مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران؛
خانواده شهدا نمونه بارز الگوی صبر،ایستادگی و استقامت اند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۴
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران گفت:خانواده شهدا نمونه بارز الگوی صبر،ایستادگی و استقامت اند
خانواده شهدا نمونه بارز الگوی صبر،ایستادگی و استقامت اند
 
به گزارش«ایثار»: نادر نصیری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران  در دیدار با خانواده   شهید "سعید محمدصادق" و "رضا حاجی اسماعیلی" اظهار داشت:سرعت بهبود خدمات زمانی محقق میشود که مسئولان از نزدیک با مشکلات و نیازهای مجموعه مرتبط خود روبرو شوند.
وی ادامه داد: یکی از دغدغه های مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در هر لحظه بر این اساس است که بتواند در کنار احصاء نیاز ها و دغدغه ها و مشکلات راهکار های مربوطه را نیز در این خصوص به خوبی پیگیری و مدون کند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در خاتمه این دیدار متذکر شد: مجموعه بنیاد شهید بر همین اساس طرح سپاس و طرح اسطوره های ایثار و بسیاری دیگر از برنامه ها را در مجموعه اداره کل و ...در حال انجام و اقدام است که امیدواریم همچنان در این مسیر مجدانه بتوانیم به خانواده شهدا و ایثارگران خدمات خود را داشته باشیم.
گفتنی است در پایان نصیری در این دیدار از خانواده  شهیدان  "سعید محمدصادق"و "رضا حاجی اسماعیلی" تجلیل و تقدیر کرد و  گفت:خانواده شهدا نمونه بارز الگوی صبر،ایستادگی و استقامت اند.
کد مطلب: 222145