نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
خانواده شهدا با خداوند معامله می کنند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۹
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: خانواده شهدا با خداوند معامله می کنند
خانواده شهدا با خداوند معامله می کنند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، با حضور حضرت آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه  استان و امام جمعه بیرجند، فرمانده نیروی انتظامی و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی با تعدادی از خانواده شهدای انتظامی استان، دیدار بعمل آمد.
آیت الله سید علیرضا عبادی در این دیدارها افزود: خریدار واقعی شهدا خداوند متعال است و شهدا با گرانترین قیمت توسط خداوند متعال خریداری شدند.
وی شهادت را مرگ انتخابی و عطیه الهی برگزیدگان دانست و افزود: در بررسی زندگینامه شهدا مشخص می شود که برخی از شهدا از شهادت خود خبر داشتند، همچنین در بررسی زندگی شهید حججی و بوسه بر پای پدر و مادر و طلب شهادت از امام رضا(ع) نشان از خبر داشتن از شهادتش است.
وی عنوان کرد: شهدا مایه شفاعت ما هستند؛ درک ما انسانهای زمینی از حالات معنوی شهدا غیرممکن است.
نماینده و لی فقیه در خراسان جنوبی  یادآور شد: شهدا با حضور خود در جبهه های نبرد عمل خیر با ارزشی انجام دادند که عمل خیر فضیلتی است که در نزد خداوند فراموش نمی شود.
آیت الله عبادی امام جمعه شهرستان بیرجند عنوان کرد: زندگی نامه و وصیت نامه شهدا بهترین الگو برای همه افراد جامعه است، شهدا در وصیت نامه خود به اطاعت از خداوند، ولایت پذیری و اطاعت از ولی فقیه سفارش کرده اند.
شایان ذکر است که این دیدارها همزمان با هفته نیروی انتظامی و با خانواده شهیدان هادی ترابی و مهرداد سبزیان از شهدای انتظامی استان صورت گرفت. 

 
کد مطلب: 222170