داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی:
وظیفه اصلی بنیاد، ارائه خدمات برتر به خانواده های شاهد و ایثارگر است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۱
مديركل بنياد مركزي گفت : وظيفه ما در قبال خانواده هاي عزيز شهدا و ايثارگران، سپاسگزاري، تكريم، حفظ فرهنگ ايثار و شهادت و نهادينه كردن اين فرهنگ متعالي در جامعه است و افتتاح مراكز توانبخشي ایثار از نیازهای ضروری امروز خانواده‌هاي شاهد و ايثارگر است.
 
به گزارش ايثار واحد "استان مركزي" ،محمد صادق دوخائی در نشست با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در خصوص تامین اعتبار پروژه های در دست اقدام بنیاد گفت: حسب منويات مقام عظماي ولايت و رهبري، یادگاران جنگ اسوه های جامعه هستند و اینک ما در بنیاد با توجه به ظرفیت های موجود باید تمام تلاش جهت خدمت رسانی بهتر را انجام دهیم.
وی افزود: با توجه به سیاست‌ها و برنامه‌های مدون بنیاد، هدف مجتمع فرهنگی و توانبخشی ایثار صرفأ اقتصادی نیست و دنبال درآمدزایی نیست بلکه این موسسه تنها هدف خدمت‌رسانی به ایثارگران را دنبال می‌کند.
 دوخائی یکی از مهمترین وظایف بنیاد را افزایش رضایتمندی جامعه شاهد و ایثارگری دانست و ابراز امیدواری کرد با بهره برداری کامل از این مجتمع گام مهمی در جهت تامین نیازهای جانبازان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان برداشته شود.
 وی در تشریح مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان مرکزی  به عنوان پروژه ‌ی مهم بنیاد مرکزی درخدمت رسانی به ایثارگران افزود: مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان مرکزی در زمینی به مساحت 7 هزار متر مربع و با زیربنای 12 هزار مترمربع در خیابان هپکو –خیابان نواب صفوی احداث شده و دارای 1 فاز و در شش ساختمان با پیشرفت 86درصدی دربخش‌های درمانی، ورزشی، فرهنگی، رفاهی، آموزشی، برای خدمات رسانی به جامعه ایثارگری و عموم مردم در حال ساخت می باشدکه با توجه به اتمام طرح نیازمند اعتبار بیشتری می باشد.
همچنین دوخائی پیرامون نحوه تخصیص اعتبار در مورد ساماندهی گلزارهای مطهر شهدا و تآمین مسکن ایثارگران  با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی بحث و تبادل نظرکرد.  
وی در پایان از اهتمام ویژه رقیه یادگاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی  در پروژه ها و برنامه هایی که مربوط به ایثارگران است تشکر و قدردانی کرد.
گفتنی است این نشست  روز چهارشنبه مورخ 19 مهرماه 96 با حضور مدیرکل بنیاد مرکزی و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی  و معاون توسعه و رئیس اداره بودجه بنیاد در دفتر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار شد.
 انتهای پیام/
 
کد مطلب: 222178