داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک:
برگزاري يادواره ها معرفی ايثار وگذشت شهدا است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۱
رئيس بنياد اراك گفت : برگزاري يادواره ها معرفی ايثار وگذشت شهدا در هشت سال دفاع مقدس است .
 
به گزارش ايثار واحد "استان مركزي " ،مرتضي انصاريفردرجلسه برگزاري يادواره شهدا در فرمانداري گفت : دشمن همواره برای ضربه زدن به نظام انقلاب اسلامی دست به توطئه و ترفندهای بسیاری زده است ولی هر بار با حضور در صحنه مردم ولایی این توطئه‌ها نقش بر آب شده است.
وی افزود: مردم و مسئولان ما ثابت کرده‌اند هرجا که نظام نیاز داشته در برابر دشمن ایستاده‌اند و محکم از نظام و ولایت دفاع می‌کنند.
رئيس بنياد با اشاره شهادت شهید مدافع حرم محسن حججی گفت: شهدایی مدافع حرم امروز در خارج از مرزهای جغرافیایی برای دفاع از انقلاب و آرمان‌های آن در مقابل دشمن ایستاده و در جبهه حق علیه باطل می‌جنگند و از جان خود می‌گذرند.
انصاريفر برگزاری یادواره ها و بزرگداشت شهدا را نیاز انسان امروزی دانست و گفت : شهدا آنچه رسالتشان بود انجام دادند و شهدا غنی و بی نیاز از این مراسمات هستند و ما هستیم که نیازمند زنده نگه داشتن یادمان های شهدای گرانقدرهستیم وماوظیفه داریم تا رشادتها وایثارگریهای این عزیزان راد به نسلهای جدید انتقال دهیم.
وي بابیان اینکه حضور در یادواره شهدا به ما درس ایثار، عزت، از خودگذشتگی می‌دهد تصریح کرد: با شرکت در چنن جلساتی خواهیم آموخت که شهیدان برای چه قیام کردند وقتی هدف شهدا برای ما روشن شد در راستای حفظ آن نیز تلاش خواهیم کرد، آشنایی امروز نوجوانان و جوانان با اهداف شهدا امری واجب است آنها با درک دوران دفاع مقدس برای حفظ آرمان‌های شهدا مصمم‌تر خواهند شد.
گفتني است صبح روز سه شنبه 18 مهر 96 جلسه برگزاري يادوراه شهداي اراك با حضور اعضاي كارگروه فرهنگ ايثار وشهادت در سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد و مقرر گرديد 2 آذر 96 در روز بسيج يادواره شهداي اراك برگزار گردد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 222192
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...