داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رييس بنيادساوه:
نيازمند دعاي خيروالدين شهداييم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۲
رييس بنيادساوه در محفل نوراني ديدارباوالدين شهدا با بيان اينكه خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران از مجاهدان و صابران هستند گفت: امروز ما در جهت پيشبرد امور، نيازمند دعاي خير اين عزيزان هستيم.
 
به گزارش ايثارواحد"استان مركزي"، كريم رسولي درادامه افزود: والدین شهدا گنجینه های انقلابند و جایگاه پدران و مادران شهدا در عالم قیامت رفیع است که برای داشتن چنین مقامی همه به آنها غبطه می‎خورند.
اين مقام مسئول با اشاره به اينكه راه شهدا راه رستگاري و سعادتمندي است. افزود: امروز خانواده هاي معزز شهدا و ايثارگران ضمن ادامه راه عزيزان خود ، فرهنگ ايثارگري را در جامعه رواج دهند.
رسولي جایگاه خانواده شهدا و ایثارگران را در جامعه امروزی بسیار مهم و ارزشمند دانست وافزود: شهادت بهترین راهی است که انسان می‌تواند در زندگی دنیوی خود آنرا انتخاب کند.
وي گفت: دشمن با فکر باطل خود سعی بر این دارد که قدرت نمایی کند اما مردم غیور سرزمین دلاوران که قهرمانان هشت سال دفاع مقدسش هنوز هم برای بسیاری از مردم جهان الگو هستند اجازه نمی‌دهند دشمن به افکار تیره خود دست یابد.
ریيس بنیاد شهرستان ساوه  در این محفل نورانی با بیان اینکه پذیرش مسئولیت امانتی از جانب شهیدان است افزود: پاسداشت مقام شهدا و ارج نهادن به از خودگذشتگی آنان وظیفه ای سنگین است و خدمت به خانواده های شهدا و دلجویی از آنان سعادت عظیمی  است.
گفتني است كريم صحرايي از شهداي نيروي انتظامي كه  در سال 62 در منطقه كردستان به شهادت رسيد.
انتهاي پيام/
 
 
کد مطلب: 222197
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...