داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رييس بنياد ساوه:
امنيت حاكم بر كشور را مديون قطره قطره خون شهداييم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۴
رييس بنيادساوه در جلسه ديدار با امام جمعه در راستاي حل مشكلات در دفتر امام جمعه برگزارشد گفت:کشور ما یکی از کشورهای امن و آرام منطقه است و این امنیت حاکم بر کشور در سایه قطره قطره خون شهدا به دست آمده است به همین خاطر ما هم تا خون در رگ داریم از این ارزش های شهدا و ایثارگران تبعیت می کنیم.
 
به گزارش ایثارواحد"استان مزکزی" كريم رسولي گفت:ماخادم خانواده های شهدا وایثارگران هستیم ودرراه خدمتگزاری به خانواده های معظم شهدا وایثارگران نهایت سعی خودرابنماییم تاشرمنده شهدا نشویم وقدر یادگاران شهدا را بدانیم .
 وی گفت:پایداری های این بزرگ مردان در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس به عنوان برگی زرین همواره در تاریخ پرافتخار ایران می درخشد و خانواده های شهدا و جانبازان که یادگاران دفاع مقدس هستند باید در پیچ و خم زندگی فراموش نشوندو دیدار با این عزیزان ،ضمن احترام  به مقام شهید ،رضایت ، دلاورمردی و رشادت شهیدان را در جامعه احیا می کند.
ایشان در  ادامه افزود: خاندان معظم  شهدا مایه عزت وسربلندی  و سرمایه های معنوی کشور هست ملت ايران دستاوردهای كنونی‌اش را مديون خانواده‌های شهدا ، جانبازان و ايثارگران است  وشهادت سعادتی است که نصیب هرکسی نمی شودو خوشا به حال شهدا که رفتند و از خدای متعال خواست که شهدا همه را شفاعت نمایند.
وی خدمت و دلجویی از جامعه هدف را کاری شایسته وسترگ دانست و افزود: به سفارش مقام معظم رهبری طرح سپاس در بنیاد شهید و امور ایثارگران شکل گرفته که در آن به دلجویی و بازدید از جامعه هدف پرداخته می شود .
اين مقام مسئول افزود:خداوند را شاکرم که توفیق خدمتگزاری به خانواده‌های شهدا و ایثارگران نصیب بنده شد و آمادگی کامل دارم به نحو احسن و مطلوب در خدمت اين قشر معظم باشم.
وي بیان داشت: به فضل الهي همگي  مسئولين دست در دست هم دهيم ودر جهت حل مشكلات ايثارگران قدم برداريم  .
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عنوان کرد: مفتخرم مدال خدمت به خانواده های شهدا و جانبازان را دارم، امید است بتوانیم در راه خدمت به اين عزيزان موفق ودر این راه سرفراز باشیم.
انتهای پیام/
 
 
 
 
 
کد مطلب: 222198
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...