داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئيس بنيادساوه:
گلزار هاي شهدای گنجهاي گرانبهايي در نهان دارند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۸
رئيس بنيادساوه در بازديدازگلزارهاي شهداي بخش نوبران وزيارت قبورمطهرشهداگفت: گلزار هاي شهدای گنجینه‌ای بازمانده از هشت سال دفاع مقدس است وگنجهاي گرانبهايي در نهان دارند.
 
به گزارش ايثارواحد"استان مركزي "،كريم رسولي صبر، ایثار، فداکاری و استقامت خانواده معظم شهدای عزیز را مثال زدنی دانست و افزود: این روحیه به تاسی از سیره ائمه معصومین (ع) است که در بین خانواده های شاهد نهادینه شده است
وی ادامه داد: از آنجا که نسل جدید ما دوران دفاع مقدس را به یاد ندارد لذا زنده نگه داشتن حماسه‏‌ها و رشادت‏‌های رزمندگان اسلام و بازخوانی ایثارگری‌های آن عزیزان موجب الگوگیری جوانان ما از شهدا خواهد شد.
وی تجلیل از مقام شامخ شهدای انقلاب را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و افزود: هر چقدر در راستای تقویت فرهنگ ایثار و شهادت گام برداریم به همان میزان در خنثی کردن توطئه های دشمنان حرکت کرده ایم.
وی عزت و اقتدار امروز جمهوري اسلامي را مديون شهدا دانست و افزود: شهادت در كشورمان از جايگاه رفيع برخوردار است و بنا به فرموده امام راحل، خانواده شهدا چشم و چراغ اين ملت هستند و همه ما موظف هستيم ادامه دهنده راه شهدا باشيم و به وصاياي آنها عمل كنيم.
گفتني است بازديد از گلزارهاي مطهر شهيدان روستاهاي بخش نوبران و بررسي مشكلات گلزارها روز سه شنبه 19مهرماه انجام شد.
انتهاي پيام/
 
 
کد مطلب: 222201