داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رييس بنيادساوه:
ازوجود والدين شهدا فيض ببريم و قدر اين بزرگواران رابيش از بيش بدانيم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۲
رييس بنياد ساوه در جلسه همكاران كه به منظور بحث وتبادل نظر راجع به امور مختلف برگزارگرديد افزود: ديداربا خانواده شهدا وايثارگران را بيش از بيش تقويت نماييم واين ديدارها مفيد ومثمر ثمرباشدواز وجود والدين شهدا استفاده نماييم وقدر آنها را بدانيم.
 
به گزارش ایثار واحد" استان مرکزی" كريم رسولي افزود: انشا‌ءالله خداوند به ما توفیق دهد خدمتگزاران خوبی برای مردم ایران اسلامی و خانواده‌های گرانقدر شهدا و ادامه دهنده مسیر درست و شایسته آنان باشیم.
وي افزود:امید است با توان بالا و انگیزه بیشتری در خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ،به خصوص والدین شهدا  که همگی به سن کهنسالی رسیده اند بکوشیم وهمه بايد در اين راستا تلاش مضاعف داشته باشيم تا موجبات رضایت ایزد متعال و شهدا را فراهم نماییم.
رسولي در ادامه افزود : در سخت ترين شرايط مالی می شود بهترین  کارها را انجام داد و ما بايد به خانواده های شهدا و ایثارگران ، بهترين خدمات را ارائه دهيم و اين امر با برنامه ريزی و تلاش مجموعه ميسر می شود و بايد براساس اولويت ها و نيازهای جامعه هدف برنامه ريزی کنيم.
اين مقام مسئول گفت: رویکرد مهم بنیاد شهید نیز احیا و حفظ فرهنگ جهاد و ایثار در جامعه ، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ، اعتلای فرهنگ ایثار ، جهاد و شهادت و نیز تلاش برای استفاده از امکانات عمومی جامعه برای ارتقاء معنوی و فرهنگ عمومی است.
وی عظمت کار شهدا و ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس را بی بدیل دانست و افزود : برای اینکه فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه اسلامی نشر و اشاعه یابد ما که مفتخر به ارائه خدمات در این بنیاد می باشیم باید تمام سعی و تلاش خود را به کار بندیم .
وي افزود:تمام تلاش خود را جهت برنامه ریزی و تلاش به منظور تبیین مفهوم و فلسفه جهاد، شهادت و ایثار، احیا، حفظ و ترویج فرهنگ و روحیه شهادت طلبی و جهاد و آكندن فضای جامعه از عطر شهادت به عنوان والاترین ارزش الهی از طریق: بسیج كلیه امكانات به ویژه نهادهای فرهنگی، اجتماعی، هنری، آموزشی به كار بنديم كه در مقابل اين مهم كوتاهي نكرده باشيم.
اين جلسه روز چهارشنبه 19مهرماه با حضور همكاران دردفتر رييس بنياد برگزارشد.
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 222202