داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی:
خانواه های شهدا و ایثارگران تابلوهای نظام و خدمت به آنان توفیق است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۵
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: خانواه های شهدا و ایثارگران تابلوهای نظام و خدمت به آنان توفیق است.
 
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"،محمدصادق دوخائی در نشست با فرماندار خمین ونماینده مردم خمین در مجلس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام ایران اسلامی، عزت و اقتدار کشور را، نتیجه مجاهدت های ایثارگران عزیز به عنوان پشتوانه های محکم نظام اسلامی دانست.
دوخائی گفت: همه آحاد مردم وظیفه دارند در جهت پاسداشت فداکاری های شهدا تلاش کرده و یاد و خاطره شهدا را گرامی بدارند، چرا که مهمترین شاخصه و راهکار ماندگار و صیانت از حماسه آفریی های شهدا و ایثارگران تلاش در جهت ترویج هر چه بهتر و بیشتر فرهنگ غنی ایثار و شهادت است.
 دوخائی در دیدار با فرماندار شهرستان خمین در خصوص مسایل و مشکلات جامعه ایثارگری و تخصیص اعتبار جهت پروژه های عمرانی بنیاد به بحث و تبادل نظر پرداخت.
مدیرکل بنیاد ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگان از نهادهای مقدس است زیرا خانواده شهدا و ایثارگران مقدس ترین افراد جامعه هستند و خدمت در این نهاد موهبتی الهی است.
دوخائی از توجه ویژه فرماندار و نماینده مردم خمین در مجلس به امور خانواده ایثارگران قدر دانی کرد و افزود: در دیدار و بازدید از خانواده های معظم ایثارگران توشه و بهره های معنوی زیادی نصیب مسئولین می کند و لازم است به این امر بیشتر توجه کنیم.
وی گفت: هریک از ما به نوبه خود وظیفه دارد در خدمت به جامعه ایثارگری از هیچ کوششی دریغ نورزد، تا فردای قیامت شرمنده شهدا نباشیم.
دوخائی در ادامه خواستار برپایی منظم جلسات و اجرایی شدن مصوبات شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان شد.
در ادامه فرماندار خمین نیز به جایگاه رفیع شهدا و خانواده مکرم ایشان اشاره کرد و گفت: اگر ما و سایر مسئولین در این جایگاه هستیم و کشور امنیت دارد به واسطه ایثارگری این عزیزان است.
سیدمهدی ساداتی افزود: ایثار و ازخودگذشتگی شهدا و ایثارگران امروز باعث سرافرازی و سربلندی میهن اسلامی عزیزمان می باشد و بر ما فرض است که هر طور بتوانیم در خدمت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران باشیم.
نماینده مردم خمین در مجلس نیز در این نشست گفت: امنیت و صلابت کنونی نظام مقدس جمهوری اسلامی ثمره ایستادگی، جانفشانی و فداکاریهای شهداو جانبازان و ایثارگران است.
گفتنی است این نشست صبح امروز پنج شنبه 20مهرماه 96 با حضور محمدصادق دوخائی مدیرکل بنیاد مرکزی ، سیدمهدی ساداتی فرماندار خمین، ابراهیم رضایی نماینده مردم خمین در مجلس ، علیرضا ساعدی رئیس بنیاد خمین در دفتر فرمانداری خمین برگزار شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 222244
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...