داخلی صفحه مرکزی خبر
 
گردهمایی معاونین تعاون و کارشناسان اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهیدوامورایثارگران استان مرکزی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶
گردهمایی معاونین تعاون و کارشناسان اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهیدوامورایثارگران استان مرکزی برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"، معاون تعاون واموراجتماعی بنیاد مرکزی با اشاره به نامگذاری امسال به نام «اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال» از سوی مقام معظم رهبری عنوان کرد: با توجه به شعار سال ، کارگاه آموزشی اشتغال ، با حضور معاونین و کارشناسان تعاون در بنیادهای تابعه استان مرکزی به منظور هم اندیشی و هم افزائی پرسنل و بهره گیری از فرصت های شغلی برای جامعه هدف برگزار شد.
این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن کریم شروع و با خیرمقدم معاون تعاون به همکاران شهرستان ادامه پیدا کرد.
مدیرکل بنیاد مرکزی ضمن گرامیداشت یاد شهدا گفت:همکاران باید در هر حوزه ای ابتدا آمار و اطلاعات خود رد حوزه مربوطه را دقیق و به روزرسانی نموده و صحت سنجی نمایند.
محمدصادق دوخائی افزود : ابتدا وضعیت ایثارگران مشمولین در سیستم سجایا به عنوان بیکار ثبت و فرم مشاوره ی شغلی هم برای آنان تهیه و ثبت گردد.
وی بر لزوم هماهنگی با فرمانداری ها ، ادارات تعاون و صنعت و جهاد و فنی حرفه ای و ... را به منظور بهره گیری از فرصت های شغلی و مهارت آموزی جامعه هدف تآکید کرد.
در ادامه عباس عابدی گفت:چالش مهم بنیاد اشتغال است و تلاش ما باید به سمت وسوی تغییر نگرش جامعه ایثارگری به خوداشتغالی و کارآفرینی باشد.
عابدی به روزرسانی اطلاعات را مهم دانست و افزود:حقوق قانونی جامعه هدف حق الناس است و باید در ارائه خدمات دقت و اهتمام ویژه ای انجام شود.
وی گفت:چک لیست های ارزیابی شهرستان ها به روز رسانی شده وشهرستان ها حداکثر یک ماه از تاریخ گردهمایی فرصت دارند که اطلاعات خود را به روز نمایند ومورد ارزیابی قرارگیرند.
در پایان رئیس اداره اشتغال بنیاد مرکزی بخشنامه ها و دستورالعمل های مربوطه را به صورت پاورپوینت ارائه  و آزمونی کتبی از مباحث مطروحه بین همکاران مدعو انجام شد.
گفتنی است گردهمایی معاونین تعاون و کارشناسان اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهیدوامورایثارگران استان مرکزی  با حضور مدیرکل روز چهارشنبه 19 مهرماه 96 در سالن جلسات بنیاد برگزار شد.
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 222252