داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک:
ادای دین به شهدا و ایثارگران با ادامه راهشان میسر خواهد شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۸
رئيس بنياد اراك گفت : ادای دین به شهدا و ایثارگران با ادامه راهشان میسر خواهد شد.
 
به گزارش ايثارواحد "استان مركزي " ، مرتضي انصاريفر در حاشیه دیدار از جانبازان در بيمارستان قدس بر ضرورت توجه به جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس تاکید کرد و افزود: جانبازان، مایه افتخار جامعه اسلامی ما هستند چرا که آنان برای یاری اسلام و انقلاب به جبهه های نبرد شتافتند و در مقابل دشمنان دین و استکبار جهانی مقاومت نمودند، و از میدان جهاد اصغر نیز سربلند بیرون آمدند.
وي گفت: آنان همراه شهدا بودند و جان خود را در طبق اخلاص نهادند اما تقدیر این بود که شهدا مهمان خدا شوند و جانبازان در این جهان و در ظلّ کرامت های الهی باقی بمانند تا حجتی بر مردم باشند و به آنان درس مقاومت بیاموزند .
رئيس بنياد ضمن دعای خیر و طلب صحت و سلامت برای جانباز نظام آبادي گفت: انقلاب اسلامی ایران در جریان انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس با ایثار و جانفشانی شهدا و ایثارگران و عزیزان بستری در این بیمارستان روی پا ایستاده و با وجود مردم غیرتمند و فداکار از هیچ تهدیدی نمی هراسد.
انصاريفر ادامه داد: جانبازان به عنوان ادامه دهندگان راه حضرت عباس (ع) به عنوان مظهر وفاداری به ولایت در صحرای کربلا بوده و در آخرت از اجری بالاتر از شهادت در نزد خداوند برخوردار می شوند.
وی اضافه کرد: برخی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس بیش از 30 سال متحمل رنج های بسیاری شده اند و از این رو در راه اسلام و انقلاب مجاهدت هایی با صبر و فداکاری انجام داده اند.
گفتني است عصر روز چهار شنبه 19 مهر 96 عيادت از جانباز 70% محمد علي نظام آبادي با حضور رئيس بنياداراك و معاونت فرهنگي در بيمارستان قدس انجام گرفت .
انتهاي پيام /
 
کد مطلب: 222255